Back
 
 
Eve Online
 
 
 
 
 
 
» Gry » Eve Online
     
  Wydawca: CCP Games
Developer: CCP Games
Gatunek: MMO / RPG
Rozgrywka dla pojedynczego gracza: Nie
Rozgrywka wieloosobowa: Internet / Tak
Oznaczenie ESRB: Dla dorosłych
Strona Oficjalna

EVE Online stanowi nową generację wieloosobowych gier sieciowych - massive multiplayer online. Osadzona dziesiątki tysięcy lat w przyszłości, EVE Online jest zapierającą dech w piersiach podróżą do gwiazd, niesamowitym przeżyciem wypełnionym przygodami, bogactwem, niebezpieczeństwem i chwałą. Oparta na ekonomii zarządzanej tylko i wyłącznie przez graczy, EVE oferuje profesje począwszy od zwykłego sprzedawcy aż do najemnika, od przedsiębiorcy do pirata, od inżyniera-górnika do komandora floty bojowej lub połączenia wszystkich tych i wielu innych profesji.

Twoim największym skarbem jest statek kosmiczny – zaprojektowany tak , aby spełnić Twoje potrzeby i ambicje oraz wykorzystać umiejętności. Uzupełnieniem jego zabójczego arsenału są tysiące modułów jak i komponentów, które pozwalają na niezliczone ulepszenia. Od interesów związanych z maklerstwem przez prowadzenie wojen, będziesz miał dostęp do szerokiego wachlarza skomplikowanych narzędzi i interfejsów, które pozwolą wypełnić Twoje przeznaczenie w EVE. Twoim zadaniem jest zostanie ważnym człowiekiem czynu, któremu ufają przyjaciele i szanują wrogowie.

Ogólny zarys

Even Online jest elastyczną grą z gatunku MMOG (Massive Multiplayer Online Game), której akcja rozgrywa się w rozległej galaktyce, rządzonej przez hiper-kapitalistyczną ekonomię. Twój główny cel to zdobycie jak reputacji człowieka, któremu ufają przyjaciele i szanują wrogowie.

EVE znajduje się w gromadzie gwiazd daleko od siedliska rasy ludzkiej – planety Ziemi. Jak daleko, i czy ta kolebka cywilizacji ciągle istniej, pozostaje tajemnica. Przed wiekami ludzkość odkryła, w jedynie sobie znanym zakątku przestrzeni kosmicznej, wrota prowadzące do nowego, nieznanego systemu nazwanego EVE. Wykorzystując bramę do świata EVE, rodzaj ludzki rozprzestrzenił się błyskawicznie we wszystkich kierunkach poprzez gwałtowne poszukiwania i kolonizacje.

Niestety, wrota EVE zostały nieoczekiwanie zniszczone w apokaliptycznej katastrofie na skale nigdy wcześniej nie widzianą przez rasę ludzką, rujnując równocześnie system nowej komunikacji. Tysiące małych kolonii znalazło się w kompletnej izolacji, odcięte od starego świata. Musiały radzić sobie same. Wytrwały przez tysiąclecia będąc na skraju upadku, w rezultacie przeżyła tylko garstka.

Pięć z tych, które przetrwały powstały i utworzyły potężne mocarstwa, które utrzymywały równowagę w świecie EVE. Dzisiaj znane są jako Impreium Amarr, Federacja Gallente, Stan Cladari, Republika Minmatar oraz Imperium Jovian. Dodatkowo, świat pełen jest małych niezależnych nacji i frakcji.

Przez ponad wiek, pięć imperiów żyło w pokoju. Znając poważne konsekwencje międzygwiezdnej wojny starali się cały czas utrzymać ten stan. Ostatnio przełom technologiczny oraz będące jego skutkiem zwiększenie ilości podróży kosmicznych nadwyrężyły, lecz nie zniszczyły delikatnego pokoju. Przynajmniej jeszcze nie teraz.

EVE Online jest zapierająca dech w piersiach podróżą do gwiazd, niesamowitym przeżyciem wypełnionym przygodami, bogactwem, niebezpieczeństwem i chwałą. EVE oferuje profesje począwszy od zwykłego sprzedawcy aż do najemnika, od przedsiębiorcy do pirata, od inżyniera-górnika do komandora floty bojowej lub połączenia wszystkich tych i wielu innych profesji. Twoim największym skarbem jest statek kosmiczny – zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby i ambicje oraz wykorzystać umiejętności. Uzupełnieniem jego zabójczego arsenału są tysiące modułów jak i komponentów, które pozwalają na niezliczone ulepszenia. Od interesów związanych z maklerstwem przez prowadzenie wojen, będziesz miał dostęp do szerokiego wachlarza skomplikowanych narzędzi i interfejsów, które pozwolą wypełnić Twoje przeznaczenie w EVE.

Wideo:

Revelations Trailer
WMV (46 MB)

Revelations II Trailer
WMV (79 MB)

No Other Destiny Trailer
WMV (56 MB)

Informacje prawne

EVE Online, logo EVE, EVE i wszystkie powiązane znaki oraz projekty są intelektualną własnością CCP Hf. Zdjęcia, szata graficzna, postacie, pojazdy, scenariusze, wiadomości o świecie i inne rozpoznawalne cechy własności intelektualnej związane z tymi znakami handlowymi są w takim samy stopniu własnością CCP hf. EVE Online oraz logo EVE są znakami towarowymi CCP hf. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. Wszystkie znaki handlowe są własnością ich prawnych właścicieli. Firma CCP hf. udzieliła firmie NVIDIA pozwolenia na wykorzystywanie EVE Online i wszystkich pozostałych znaków towarowych i projektów w celach promocyjnych i informacyjnych na swojej stronie internetowej, ale w żaden sposób nie jest powiązana, ani nie udziela poparcia NVIDII. CCP nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za zawartość ani funkcjonowanie tej strony i nie może być odpowiedzialne za wszelkie szkody powstałe w wyniku korzystania z tej strony internetowej.


Czy wiesz, co oznacza to logo? 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn