Gry PC

 
 

 
Gas Guzzlers: Combat Carnage

Wydawca

Gamepires

Strona internetowa gry

Gas Guzzlers: Combat Carnage

Gatunek

Symulacje jazdy

Data wydania

18-05-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Tytuł Gas Guzzlers: Combat Carnage to wciągająca, szybka i dynamiczna gra wyścigowa z elementami walki, przeznaczona na komputery PC.

W grze mamy do dyspozycji wiele różnych pojazdów, broni, ulepszeń i możliwych do zdobycia na trasie bonusów, jak również przykuwające wzrok, niesamowite środowiska. Gracz rozpoczyna przygodę z samochodem o niskiej mocy i stopniowo ulepsza go zarabiając pieniądze w serii trudnych wyścigów. Za początkową ilość gotówki, gracz kupuje swoje pierwsze auto bez żadnych ulepszeń.

Rozgrywka prowadzona jest w postaci serii konkurencji\wyzwań, które są podzielone na cztery oddzielne kategorie. Kategorie, trasy i pojazdy są odblokowywane w miarę postępów gracza. Po wybraniu klasy (na początku dostępna jest tylko pierwsza klasa) następuje wybór konkurencji. Na początku gry liczba konkurencji jest ograniczona, ale zwiększa się ona w trakcie rozgrywki w zależności przede wszystkim od wyników gracza. W odblokowanych konkurencjach można brać udział nieograniczoną liczbę razy i za każdym razem gracz może zdobywać punkty i pieniądze.

Przejście z niższej klasy do wyższej jest możliwe poprzez wygranie specjalnego turnieju. Oprócz graczy, w konkurencjach i wyzwaniach udział biorą różni kierowcy sterowani przez SI. Symulacja umiejętności tych kierowców odbywa się w oparciu o ich parametry i ustawienia. Komputerowi przeciwnicy mogą rozwijać i ulepszać swoje pojazdy w podobny sposób, co gracz. Wprowadza to dodatkowy poziom realizmu w całej grze. W każdej kategorii istnieje oficjalna lista rankingowa, pokazująca aktualną pozycję każdego z kierowców.

Gracz musi zwyciężać regularnie, aby systematycznie zajmować czołową pozycję i zarobić pieniądze na utrzymanie pojazdu, a także oszczędzić trochę na nowe auto. Wszystkie ulepszenia mają określoną cenę, która rośnie w zależności od klasy samochodu. Standardowe typy konkurencji/wyzwań to wyścigi, wyścigi z uzbrojeniem, knock-out oraz turnieje.

Istnieje też wiele tajnych konkurencji, samochodów i innych tajemniczych rzeczy, ale wszystko to jest ściśle tajne i nie będziemy o tym mówić!

Zrzuty ekranowe