Notebooki

NVIDIA GeForce 405M

Układy GPU NVIDIA® GeForce® 405M zapewniają świetną wydajność i niesamowite możliwości multimedialne.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Układy GPU 405M dostarczają niezwykłych wrażeń wizualnych przy do 10 razy wyższej wydajności niż w przypadku grafiki zintegrowanej1, zapewniając przy tym pełną kompatybilność z Windows 7.

Do 10x wyższa wydajność niż w przypadku grafiki zintegrowanej

Do 10x wyższa wydajność niż w przypadku grafiki zintegrowanej

Niezależnie od tego czy grasz w topowe gry typu The Sims 3 czy edytujesz filmy HD, układy GPU GeForce 405M zapewniają pełną akcelerację i zwiększają Twój komfort pracy z komputerem.

Wydobądź maksimum z Windows 7

Wydobądź maksimum z Windows 7

Układy GPU GeForce 405M pozwalają Ci w pełni cieszyć się nowymi, akcelerowanymi przez GPU funkcjami i możliwościami wbudowanymi w Windows 7.

Wspaniała wydajność ORAZ długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym

Get Wspaniała wydajność ORAZ długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym

Technologia NVIDIA® Optimus™ płynnie i inteligentnie optymalizuje czas pracy akumulatora, zapewniając przy tym oczekiwaną przez Ciebie, znakomitą wydajność, niezależnie od tego czy oglądasz film HD, surfujesz po witrynach internetowych opartych na HTML5 czy grasz w najnowsze gry.

1 – W porównaniu do chipsetu ze zintegrowaną grafiką Intel GM45.

Cechy

Obsługa DirectX 10.1

Jednostka GPU klasy DirectX 10.1 kompatybilna z technologią Shader Model 4.1 oferuje wysoki poziom szczegółowości tekstur oraz obsługę oświetlenia HDR i wizualnych efektów specjalnych.

Technologia NVIDIA® Optimus™1

Automatycznie i płynnie przełącza w tle tryb pracy notebooka, umożliwiając mu działanie w oparciu o procesor graficzny NVIDIA lub zintegrowane rozwiązanie graficzne firmy Intel i zapewniając znakomitą wydajność oraz imponująco długi czas działania akumulatora – niezależnie od tego czy oglądasz film, surfujesz po Sieci czy grasz w grę 3D.

Sterowniki NVIDIA® GeForce

Uwolnij pełną moc i możliwości Twojego układu GPU NVIDIA® GeForce®. Sterowniki NVIDIA GeForce wprowadzają ciągłe optymalizacje pod kątem wydajności przez cały okres życia Twojego notebooka.

Technologia CUDA

Technologia NVIDIA® CUDA™ uwalnia moc rdzeni przetwarzających układu GPU, aby przyspieszyć działanie najbardziej wymagających obliczeniowo zadań, takich jak transkodowanie wideo, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do osiągów tradycyjnych procesorów głównych.

Obsługa HDMI i Blu-Ray 3D

Podłącz swojego wyposażonego w GeForce notebooka do dowolnego telewizora 3D przez interfejs HDMI i odtwarzaj najnowsze tytuły Blu-ray 3D w oszałamiającej rozdzielczości 1080p.

Przesyłanie dźwięku High-Definition w trybie Bitstream2

Pełna obsługa dźwięku High Definition w trybie Bitstream, obejmująca formaty Dolby TrueHD i DTS-HD.

Sprzętowa akceleracja dekodowania wideo3

Połączenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania końcowego wideo high-definition, które zapewnia płynne odtwarzanie wideo, bezprecedensową klarowność obrazu, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie wyświetlania filmów i wideo, a wszystko to przy niesamowitej efektywności energetycznej.

Obsługa PCI Express 2.0

Zaprojektowany pod kątem architektury magistrali PCI-Express 2.0 oferującej najwyższy transfer danych w najbardziej wymagających pod względem przepustowości grach i aplikacjach 3D, zachowując przy tym wsteczną kompatybilność z już wykorzystywanymi płytami głównymi z magistralą PCI Express.

Obsługa dwukanałowego interfejsu DVI

Możliwość współpracy z największymi wyświetlaczami o najwyższej rozdzielczości do 2560x1600 włącznie wraz z obsługą technologii HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).

1 – Technologia Optimus może nie być dostępna w przypadku wszystkich produktów OEM. W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z producentem.
2 – Wymagana obsługa technologii CUDA przez aplikację.
3 – Aby korzystać z niektórych funkcji, wymagana jest instalacja obsługiwanego oprogramowania wideo. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź witrynę www.nvidia.pl.

Specyfikacja

GeForce 405M

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

16

Częstotliwość taktowania rdzenia graficznego

1212

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Mhz )

800 (DDR3) / 800 (GDDR3)

Pojemność pamięci

512 MB

Interfejs pamięci

64-bit GDDR3

Cechy karty

Środowisko programistyczne

CUDA

OpenGL

4.1

Obsługiwana magistrala

PCI-E 2.0

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

2560x1600

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • HDMI
  • Dwukanałowy port DVI
  • pojedynczy DVI
  • VGA
  • DisplayPort

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

 

Gdzie kupić

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta