GEFORCE

NVIDIA GeForce 605

Ciesz się komputerem typu desktop o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce® 605 zapewniający nawet 1,4-krotnie szybszą obsługę multimediów.1

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Ciesz się komputerem typu desktop o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny GeForce 605 zapewniający blisko 1,4-krotnie szybszą obsługę multimediów1. Uzyskaj wyższą wydajność w popularnych grach, podczas przeglądania Sieci i korzystania z systemu Microsoft Windows, a także w aplikacjach do edycji zdjęć i plików wideo.

Ciesz się komputerem typu desktop o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 605 zapewniający nawet 1,4-krotnie szybszą obsługę multimediów

Ciesz się komputerem typu desktop o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 605 zapewniający nawet 1,4-krotnie szybszą obsługę multimediów1

Przyspiesz system Microsoft Windows i znieś ograniczenia wrażeń w Sieci za pomocą nowej generacji akcelerowanych przez GPU przeglądarek typu Internet Explorer 9. Udoskonalaj i udostępniaj swoje zdjęcia poświęcając na to o połowę mniej czasu1, wykorzystując takie popularne aplikacje jak Beauty Box dla Adobe Photoshop i Nik Silver EFX Pro 2. Twórz szybciej arcydzieła wideo w jakości HD za pomocą wykorzystującego akcelerację GPU oprogramowania typu vReveal. Oglądaj w domu najnowsze filmy w formacie Blu-ray w trybie 3D i pełnej rozdzielczości 1080p.

Dysponuj wspaniałą wydajnością w grach przy optymalnych ustawieniach dzięki dedykowanemu układowi graficznemu GeForce

Dysponuj wspaniałą wydajnością w grach przy optymalnych ustawieniach dzięki dedykowanemu układowi graficznemu GeForce

Graj w popularne gry, takie jak Diablo 3 w sposób, w jaki powinno się w nie grać (The Way It's Meant To Be Played™) z oszałamiającymi efektami specjalnymi i niesamowitą szczegółowością. Sterowniki NVIDIA GeForce zapewniają ciągły dostęp do optymalizacji pod kątem wydajności przez cały okres życia Twojego układu GPU GeForce.

Diablo i Blizzard Entertainment są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Blizzard Entertainment, Inc., w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

1 - W porównaniu do zintegrowanego rozwiązania graficznego Intel HD 2500

Cechy

Obsługa Microsoft DirectX 11

Układ GPU klasy DirectX 11 z obsługą technologii Shader Model 5.0, zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem jak najszybszej obsługi kluczowej funkcji nowego API - akcelerowanej przez GPU teselacji.

Obsługa dźwięku TrueHD i DTS-HD Audio w trybie Bitstream

Pełna obsługa zaawansowanych, bezstratnych kodeków wielokanałowego dźwięku HD TrueHD i DTS-HD pozwala Ci rozkoszować się w swoim domu bogatym dźwiękiem o studyjnej jakości.

Obsługa HDMI i Blu-Ray 3D

Podłącz swój wyposażony w GeForce komputer typu desktop do dowolnego telewizora lub wyświetlacza 3D przez interfejs HDMI i odtwarzaj najnowsze tytuły Blu-ray 3D w oszałamiającej rozdzielczości 1080p.

Technologia NVIDIA CUDA1

Technologia NVIDIA® CUDA™ uwalnia moc rdzeni przetwarzających układu GPU, aby przyspieszyć realizację najbardziej wymagających zadań systemowych – takich jak obróbka zdjęć - zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do osiągów tradycyjnych jednostek CPU.

Sprzętowa akceleracja dekodowania wideo2

Połączenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania końcowego wideo high-definition, zapewniające płynne odtwarzanie wideo, bezprecedensową klarowność obrazu, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie wyświetlania filmów i wideo, a wszystko to przy niesamowitej efektywności energetycznej.

Obsługa PCI Express 2.0

Układ GPU zaprojektowany pod kątem architektury magistrali PCI-Express 2.0 oferującej najwyższy transfer danych w najbardziej wymagających pod względem przepustowości grach i aplikacjach 3D, zachowując przy tym wsteczną kompatybilność z płytami głównymi z magistralą PCI Express.

Obsługa podwójnego wyjścia DVI i złącza Display Port

Możliwość współpracy z największymi wyświetlaczami o najwyższej rozdzielczości do 2560x1600 włącznie wraz z obsługą technologii HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).

1 - Wymagana obsługa technologii CUDA przez aplikację.
2 - Aby korzystać z niektórych funkcji, wymagane jest zainstalowanie wspieranego oprogramowania wideo. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź witrynę www.nvidia.pl.

Specyfikacja

NVIDIA GeForce 605 (OEM)

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

48

Częstotliwość taktowania rdzenia graficznego

523

Częstotliwość taktowania procesora ( Mhz )

1046

Wypełnianie (miliardy/s)

4.2

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Mhz )

898

Pojemność pamięci

512 MB / 1GB

Interfejs pamięci

64-bit DDR3

Maksymalna przepustowość

14.4

Cechy karty

Purevideo

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.2

Obsługiwana magistrala

PCI-E 2.0

Blu Ray 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

2560x1600

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • HDMI
  • DVI-I
  • VGA

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

Internal

Wymiary

Wysokość

2.731 Cali

Długość

5.7 Cali

Szerokość

Konstrukcja jednoslotowa

Zasilanie i temperatura

Maksymalna temperatura GPU

102C

Pobór mocy

25W
 

Gdzie kupić

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta