Notebooki

NVIDIA GeForce 610M

Ciesz się laptopem o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce® 610M zapewniający blisko dwukrotnie szybszą obsługę multimediów1.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Ciesz się laptopem o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny GeForce 610M zapewniający blisko dwukrotnie szybszą obsługę multimediów. Uzyskaj wyższą wydajność w popularnych grach i aplikacjach do edycji zdjęć i plików wideo oraz korzystaj z technologii NVIDIA® Optimus™ zapewniającej maksymalny czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym.

Ciesz się laptopem o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 610M zapewniający blisko dwukrotnie szybszą obsługę multimediów

Ciesz się laptopem o większej wydajności wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 610M zapewniający blisko dwukrotnie szybszą obsługę multimediów1

Graj w popularne gry, takie jak Diablo 3 w sposób, w jaki powinno się w nie grać (The Way It's Meant To Be Played™) z oszałamiającymi efektami specjalnymi i niesamowitą szczegółowością. Udoskonalaj i udostępniaj swoje zdjęcia poświęcając na to o połowę mniej czasu1, wykorzystując takie popularne aplikacje jak Beauty Box: Adobe Photoshop i Nik Silver EFX Pro 2. Twórz szybciej arcydzieła wideo w jakości HD za pomocą wykorzystującego akcelerację GPU oprogramowania typu vReveal. Korzystaj z ciągłych optymalizacji, jakie pod kątem wydajności układu GeForce zainstalowanego w Twoim laptopie zapewniają sterowniki NVIDIA® GeForce.

Dysponuj wspaniałą wydajnością i długim czasem pracy przy zasilaniu akumulatorowym dzięki technologii NVIDIA Optimus

Dysponuj wspaniałą wydajnością i długim czasem pracy przy zasilaniu akumulatorowym dzięki technologii NVIDIA Optimus

Technologia NVIDIA Optimus to jedyna na rynku, w pełni zautomatyzowana technologia przełączania układu graficznego, przeznaczona dla Twojego komputera PC. Zapewnia Ci wydajność dedykowanego układu graficznego wtedy, kiedy tego potrzebujesz i zmniejsza obciążenie akumulatora przy mniej wymagających zadaniach. Technologia NVIDIA Optimus zapewnia Ci doskonałą równowagę między czasem pracy akumulatora oraz wydajnością, niezależnie od tego czy edytujesz film, surfujesz po Sieci czy grasz w grę 3D.

1 – W porównaniu do zintegrowanego rozwiązania graficznego Intel HD 3000.

 

POLECANE NOTEBOOKI

Ocena wydajności układów GeForce 610M:
Wideo i zdjęcia 3D Gry komputerowe Wydajność w porównaniu do zintegrowanych rozwiązań graficznych
GeForce 610M Wideo i zdjęcia GeForce 610M 3D GeForce 610M Gry komputerowe 2x2

2 - W porównaniu do układów graficznych Intel HD 3000 i Intel HD.

Cechy

Technologia NVIDIA Optimus1

Automatycznie i plynnie przelacza w tle tryb pracy notebooka, umozliwiajac mu dzialanie z wykorzystaniem procesora graficznego NVIDIA lub zintegrowanego rozwiazania graficznego firmy Intel, zapewniajac znakomita wydajnosc oraz imponujaco dlugi czas dzialania akumulatora – niezaleznie od tego czy ogladasz film, surfujesz po Sieci czy grasz w gre 3D.

Obsluga Microsoft DirectX 11

Uklad GPU klasy DirectX 11 z obsluga technologii Shader Model 5.0 zaprojektowany pod katem jak najwyzszej wydajnosci kluczowej funkcji nowego API – teselacji akcelerowanej przez GPU.

Sterowniki NVIDIA Geforce

Uwolnij pelna moc i mozliwosci Twojego ukladu GPU GeForce. Sterowniki NVIDIA GeForce nieustannie wprowadzaja optymalizacje, zwiekszajace wydajnosc Twojego procesora graficznego GeForce przez caly okres uzytkowania notebooka.

Technologia NVIDIA CUDA2

Technologia NVIDIA CUDA uwalnia moc rdzeni przetwarzajacych ukladu GPU, aby przyspieszyc realizacje najbardziej wymagajacych zadan systemowych - takich jak obróbka zdjec - zapewniajac w ten sposób niesamowity wzrost wydajnosci w porównaniu do osiagów tradycyjnych procesorów glównych.

Obsluga HDMI i Blu-Ray 3D

Podlacz swojego wyposazonego w processor GeForce notebooka do dowolnego telewizora 3D przez interfejs HDMI i odtwarzaj najnowsze tytuly Blu-ray 3D w oszalamiajacej rozdzielczosci 1080p.

Dzwiek High-Definition w trybie Bitstream

Pelna obsluga dzwieku High Definition w trybie Bitstream, obejmujaca formaty Dolby TrueHD i DTS-HD.

Sprzetowa akceleracja dekodowania filmów wideo3

Polaczenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania koncowego filmów wideo high-definition, zapewniajace plynne odtwarzanie wideo, bezprecedensowa klarownosc obrazu, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie wyswietlania filmów i wideo, a wszystko to przy niesamowitej efektywnosci energetycznej.

Obsluga PCI Express 2.0

Zaprojektowany pod katem architektury magistrali PCI-Express 2.0 oferujacej najwyzszy transfer danych w najbardziej wymagajacych pod wzgledem przepustowosci grach i aplikacjach 3D, zachowujac przy tym wsteczna kompatybilnosc z juz wykorzystywanymi plytami glównymi z magistrala PCI Express.

Obsluga dwukanalowego interfejsu DVI

Mozliwosc wspólpracy z najwiekszymi wyswietlaczami o najwyzszej rozdzielczosci do 2560x1600 wraz z obsluga technologii HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).

1 – Technologia Optimus moze nie byc dostepna w przypadku niektórych produktów OEM. W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj sie z producentem.
2 – Wymagana obsluga technologii CUDA przez aplikacje.
3 – Aby korzystac z niektórych funkcji, wymagane jest zainstalowanie wspieranego oprogramowania wideo. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedz witryne www.nvidia.pl.

Specyfikacja

GeForce 610M

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

48

Częstotliwość taktowania rdzenia graficznego

900 MHz

Wypełnianie (miliardy/s)

7.2

Specyfikacja pamięci

Interfejs pamięci

64-bit GDDR3

Maksymalna przepustowość

14.4

Cechy karty

DirectX

11.2

OpenGL

4.4

Obsługiwana magistrala

PCI-E 2.0

Blu Ray 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

2560x1600

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • LVDS
  • DisplayPort

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

HDA
 

Gdzie kupić

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta