Geforce

NVIDIA GeForce GTX 645

Przejdź na kartę graficzną GeForce® GTX 645 i ciesz się rozgrywką PC nowej generacji w znakomitej cenie.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Przenieś swoje zamiłowanie do gier PC na kolejny poziom, sięgając po kartę GeForce® GTX 645 (OEM) z wiodącej na rynku rodziny kart graficznych dla graczy. Graj w swoje ulubione tytuły z gatunku FPS i MMO z pełną obsługą DirectX 11, dysponując sześciokrotnie wyższą wydajnością w porównaniu do osiągów Twojej starej karty graficznej klasy DirectX 10. Postaw na rewolucyjną architekturę kolejnej generacji NVIDIA® Kepler™, na której oparty jest układ GeForce GTX 645 i ciesz się oszałamiającą grafiką, zdumiewającą wydajnością i znakomitą rozdzielczością HD 1080p w najgorętszych tytułach PC – wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Architektura Kepler

Architektura Kepler

Kepler to jak dotąd nasza najbardziej zaawansowana architektura GPU. Architektura ta – zoptymalizowana pod kątem DirectX 11 – jest nie tylko wydajna, ale i niezwykle energooszczędna.

Efektowniejsza rozgrywka

Efektowniejsza rozgrywka

Ciesz się możliwością prowadzenia na swoim komputerze PC rozgrywki w trybie NVIDIA Surround na trzech wyświetlaczach. Włącz obsługę technologii PhysX oraz 3D Vision, by jeszcze pełniej zanurzyć się w świat gry.

Cechy

Architektura GPU NVIDIA® Kepler™

Architektura GPU NVIDIA Kepler została zaprojektowana od podstaw, nie tylko pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności w najnowszych grach DirectX 11, ale również w celu zapewnienia optymalnej wydajności w przeliczeniu na wat zużywanej energii. Nowy multiprocesor strumieniowy SMX jest dwa razy bardziej wydajny, niż multiprocesor poprzedniej generacji, a nowy silnik geometryczny rysuje trójkąty dwa razy szybciej.

SMX (streaming multiprocessor extreme)

Multiprocesor strumieniowy nowej generacji, stworzony od podstaw pod kątem zapewnienia niesamowitej wydajności i energooszczędności.

Obsługa Microsoft® DirectX® 11

Układ GPU klasy DirectX 11 z obsługą technologii Shader Model 5.0, zaprojektowany pod kątem ultrawydajnej obsługi kluczowej funkcji API – akcelerowanej przez GPU teselacji.

Technologia NVIDIA FXAA

Oparta na shaderach technologia wygładzania krawędzi dostępna z poziomu Panelu Sterowania NVIDIA - zapewnia ultraszybki antyaliasing w setkach gier PC.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Dynamicznie uruchamia synchronizację pionową na podstawie bieżącej częstotliwości generowania klatek, zapewniając ultrapłynną rozgrywkę.

HDMI4

Obsługa interfejsu HDMI obejmująca akcelerowane przez GPU wsparcie dla Blu-ray 3D, przestrzeni kolorów x.v.Color, funkcji HDMI Deep Color i dźwięku przestrzennego w formacie 7.1.

Podwójne wyjście DVI

Możliwość współpracy z płaskimi wyświetlaczami w rozdzielczości do 2560x1600 za pośrednictwem złącza DVI.

PCI-Express 3.0

Układ GPU zaprojektowany pod kątem nowej architektury magistrali PCI-Express 3.0, oferującej najwyższy transfer danych w najbardziej wymagających pod względem przepustowości grach i aplikacjach 3D, zachowując przy tym wsteczną kompatybilność z płytami głównymi z magistralą PCI Express.

DisplayPort

Umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości do 2560x1600 na panelach ze złączem DisplayPort.

1 - NVIDIA 3D Vision wymaga okularów NVIDIA 3D Vision i kompatybilnego z tą technologią (3D Vision-Ready) monitora. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź stronę www.nvidia.pl/3dvision.
2 - NVIDIA 3D Vision Surround wymaga okularów 3D Vision i trzech dopasowanych wyświetlaczy typu 3D Vision-Ready. Ponadto, do podłączenia jednego z wyświetlaczy 3D Vision Surround wymagana może być przejściówka DisplayPort / Dual-link DVI. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź stronę www.nvidia.pl/surround.
3 - Aby korzystać z niektórych funkcji, wymagane jest zainstalowanie wspieranego oprogramowania wideo. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź stronę www.nvidia.pl.
4 - W celu odtwarzania filmów w standardzie Blu-ray 3D wymagany jest zakup kompatybilnego odtwarzacza programowego firm CyberLink, ArcSoft, Corel lub Sonic. Rozszerz możliwości swojego układu GPU o pełną funkcjonalność 3D za pomocą oprogramowania NVIDIA 3DTV Play pozwalającego na prowadzenie rozgrywki w 3D, przeglądanie trójwymiarowych zdjęć oraz oglądanie strumieni wideo 3D w Sieci. W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź stronę www.nvidia.pl/3dtvplay.

Specyfikacja

NVIDIA GeForce GTX 645 (OEM)

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

576

Częstotliwość bazowa

823 MHz

Wypełnianie (miliardy/s)

39.5

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Gbps )

4.0

Pojemność pamięci

1024 MB

Interfejs pamięci

128-bit GDDR5

Maksymalna przepustowość

64.0

Cechy karty

FXAA i TXAA

Purevideo

3D Vision

PhysX

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.3

Obsługiwana magistrala

PCI-E 3.0

Gry 3D

Blu Ray 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

2560x1600

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • HDMI
  • DisplayPort
  • Dual Link DVI-D
  • Dual Link DVI-I

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

Internal

Wymiary

Wysokość

4.376 Cali

Długość

5.7 Cali

Szerokość

Konstrukcja jednoslotowa

Zasilanie i temperatura

Maksymalna temperatura GPU

97 C

Pobór mocy

130 W

Minimalna wymagana moc zasilacza

450 W
 

Gdzie kupić

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta