Geforce

GeForce GTX 650 Ti BOOST

Wkrocz do świata gamingu PC w stylu GeForce® GTX z kartą graficzną GeForce GTX 650 Ti BOOST.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Karta graficzna GeForce GTX 650 Ti BOOST jest naszpikowana rozwiązaniami mającymi na celu zapewnienie wysokiej wydajności, takimi jak technologia NVIDIA GPU BOOST – która dynamicznie zwiększa częstotliwość taktowania zegara, aby osiągać nowe poziomy wydajności i wydobywać z każdej gry to, co najlepsze – plus technologia NVIDIA SLI® oraz 2 GB pamięci graficznej.

Architektura Kepler

Architektura Kepler

Kepler to jak dotąd nasza najbardziej zaawansowana architektura GPU. Architektura ta – zoptymalizowana pod kątem DirectX 11 – jest nie tylko wydajna, ale i niezwykle energooszczędna.

Wydajność

Wydajność

Zobacz osiągi układu GPU GeForce GTX 650 w najnowszych grach.

Płynniejsze generowanie klatek

Płynniejsze generowanie klatek

Technologia Adaptive V-Sync inteligentnie renderuje każdą klatkę w taki sposób, by zminimalizować występowanie efektu rozchodzenia czy rozjeżdżania się oglądanej treści (tearing), przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności.

Efektowniejsza rozgrywka

Efektowniejsza rozgrywka

Ciesz się możliwością prowadzenia na swoim komputerze PC rozgrywki w trybie NVIDIA Surround na trzech wyświetlaczach. Włącz obsługę technologii PhysX oraz 3D Vision, by jeszcze pełniej zanurzyć się w świat gry.

Cechy

 
Kepler GPU Architecture

Architektura GPU Kepler

Architektura GPU NVIDIA Kepler została zaprojektowana od podstaw, nie tylko pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności w najnowszych grach DirectX 11, ale również w celu zapewnienia optymalnej wydajności w przeliczeniu na wat zużywanej energii. Nowy multiprocesor strumieniowy SMX jest dwa razy bardziej wydajny, niż multiprocesor poprzedniej generacji, a nowy silnik geometryczny rysuje trójkąty dwa razy szybciej. Rezultatem jest światowej klasy wydajność i najwyższa jakość obrazu zamknięte w eleganckiej i energooszczędnej karcie graficznej.

 
NVIDIA GPU Boost

NVIDIA GPU Boost

Do tej pory, układy GPU podczas wyświetlania gier 3D pracowały ze stałą częstotliwością taktowania zegara, nawet jeśli miały możliwość szybszej pracy. Technologia GPU Boost inteligentnie monitoruje obciążenie pracą układu graficznego i zwiększa częstotliwość taktowania zegara ilekroć jest to możliwe. W rezultacie układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością, a Ty otrzymujesz najwyższą możliwą częstotliwość generowania klatek.

 
NVIDIA Adaptive Vertical Sync

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

ie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

1 - Układ GPU GeForce GTX 650 Ti BOOST musi pracować w parze z innym układem GPU GeForce GTX 650 Ti BOOST (producenci kart graficznych mogą być różni) wyposażonym w bufor ramki o identycznym rozmiarze. SLI wymaga odpowiedniego chłodzenia systemu i kompatybilnego zasilacza. Odwiedź serwis , aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z listą certyfikowanych dla SLI komponentów: www.nvidia.pl/sli.
2 - NVIDIA 3D Vision Surround wymaga okularów 3D Vision i trzech dopasowanych wyświetlaczy typu 3D Vision-Ready. Ponadto, do podłączenia jednego z wyświetlaczy 3D Vision Surround wymagana może być przejściówka DisplayPort / Dual-link DVI. Więcej informacji na stronie internetowej www.nvidia.pl/surround.
3 - NVIDIA 3D Vision wymaga okularów NVIDIA 3D Vision i kompatybilnego z tą technologią (3D Vision-Ready) monitora. Więcej informacji na stronie internetowej www.nvidia.pl/3dvision.

Game Performance

Relative GPU Performance

Specyfikacja

GeForce GTX 650 Ti BOOST

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

768

Częstotliwość bazowa

980

Częstotliwość podwyższona

1033

Wypełnianie (miliardy/s)

62.7

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Gbps )

6.0

Pojemność pamięci

2048 MB

Interfejs pamięci

192-bit GDDR5

Maksymalna przepustowość

144.2

Cechy karty

FXAA i TXAA

SLI-Ready

Purevideo

3D Vision

PhysX

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.3

Obsługiwana magistrala

PCI-E 3.0

Gry 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

4096x2160

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • HDMI
  • Dual Link DVI-I
  • Dual Link DVI-D
  • DisplayPort

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

Internal

Wymiary

Wysokość

11.1 cm / 4.376 Cali

Długość

24.1 cm / 9.5 Cali

Szerokość

Konstrukcja dwuslotowa

Zasilanie i temperatura

Maksymalna temperatura GPU

97 C

Pobór mocy

134 W

Minimalna wymagana moc zasilacza

450 W

Złącza zasilania

6-pin
 

Gdzie kupić

Wybierz rodzaj produktu:

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta