Notebooki

NVIDIA GeForce GTX 680MX

NVIDIA® GeForce® GTX 680MX to najszybszy i najbardziej zaawansowany układ GPU do notebooków dla graczy jaki dotąd skonstruowano.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

NVIDIA® GeForce® GTX 680MX to najszybszy i najbardziej zaawansowany mobilny układ GPU, jaki kiedykolwiek stworzono. Oparty jest na nowej, zaprojektowanej pod kątem najszybszej pracy oraz najwyższej efektywności architekturze NVIDIA, która zapewnia do 2x wyższą wydajność niż architektura poprzedniej generacji1. Dzięki technologii NVIDIA Optimus™ zapewnia również idealną równowagę pomiędzy najwyższej klasy wydajnością oraz długim czasem pracy przy zasilaniu akumulatorowym.

Kompletny arsenał dedykowanych grom technologii nowej generacji

Najszybszy i najbardziej zaawansowany układ GPU do laptopów dla graczy jaki dotąd skonstruowano

NVIDIA GeForce GTX 680M wykorzystuje nową, rewolucyjną architekturę firmy NVIDIA, dzięki czemu zapewnia nawet o 60% wyższą wydajność w porównaniu do poprzedniej generacji.1 Układ GPU GeForce® GTX 680M – zbudowany pod kątem szybkości i wydajności – wyprzedza konkurencyjne rozwiązania o nawet 30%.2 Sterowniki NVIDIA GeForce gwarantują przy tym, że dysponujesz zawsze maksimum możliwości swojej jednostki GPU i możesz cieszyć się absolutnie najlepszymi wrażeniami w grach.

Kompletny arsenał dedykowanych grom technologii nowej generacji

Włączaj automatycznie błyskawicznie szybki antyaliasing w szeregu gier dzięki technologiom NVIDIA FXAA i TXAA. Uzyskaj maksymalny komfort gry dzięki technologii NVIDIA Adaptive Vertical Sync, która dostosowuje synchronizację pionową (VSync) do bieżącej częstotliwości generowania klatek. Poczuj różnicę, jaką czyni technologia NVIDIA PhysX, która poprzez dynamiczne i interaktywne środowiska sprawia, że gry stają się tak realistyczne, jak otaczająca rzeczywistość. Dzięki technologii NVIDIA® SLI® oraz mocy dwóch jednostek GPU GTX możesz umocnić swoją dominację w grach.

Najwyższa wydajność oraz długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym dzięki technologii NVIDIA Optimus

Najwyższa wydajność oraz długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym dzięki technologii NVIDIA Optimus3

NVIDIA Optimus™ to jedyna na rynku w pełni automatyczna technologia przełączania między układami graficznymi dla Twojego komputera PC. Niezależnie od tego czy edytujesz materiały wideo, surfujesz po Sieci czy grasz w grę 3D, technologia NVIDIA Optimus zapewni Ci idealną równowagę między wydajnością i czasem pracy akumulatora.

1 - W porównaniu do układu GeForce GTX 580M.
2 - W porównaniu do układu Radeon HD 7970M.
3 - Technologia Optimus dostępna jest wyłącznie w notebookach opartych na systemie Windows 7 lub nowszym - proszę skontaktować się ze swoim producentem OEM w celu uzyskania informacji na temat obsługi technologii Optimus w konkretnych modelach.

Cechy

Obsługa Microsoft DirectX 11

Układ GPU klasy DirectX 11 z obsługą technologii Shader Model 5.0, zaprojektowany pod kątem ultrawydajnej obsługi kluczowej funkcji nowego API – teselacji akcelerowanej przez GPU.

NVIDIA 3D Vision Ready1

Technologia NVIDIA 3D Vision, będąca połączeniem wyrafinowanych technologicznie bezprzewodowych okularów oraz zaawansowanego oprogramowania, automatycznie przekształca setki gier PC w pełne stereoskopowe wersje 3D. Możesz także oglądać z przykuwającą wzrok, kryształowo czystą jakością, filmy Blu-ray 3D i przesyłane strumieniowo wideo 3D w Sieci oraz trójwymiarowe zdjęcia.

Obsługa technologii NVIDIA PhysX

Wprowadza zupełnie nową klasę fizycznej interakcji w grach, gwarantując w przypadku korzystania z układów NVIDIA® GeForce® bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w trakcie rozgrywki.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

ie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

Technologia NVIDIA FXAA

Technologia wygładzania krawędzi oparta na shaderach i dostępna z poziomu panelu sterowania NVIDIA – umożliwia korzystanie z ultraszybkiego antyaliasingu w setkach gier PC.

Technologia NVIDIA TXAA

Nowa technika wygładzania krawędzi (temporal antialiasing) zapewniająca optymalne połączenie jakości obrazu i wydajności.

Technologia NVIDIA SLI

Wiodąca w branży technologia, która umożliwia wykorzystanie połączonej mocy dwóch pracujących równolegle układów GPU NVIDIA® GeForce®, oferując niemal dwukrotne skalowanie wydajności w najpopularniejszych obecnie grach.

NVIDIA 3DTV Play i obsługa HDMI2

Obsługa wyjścia HDMI umożliwia przesyłanie do odbiornika HDTV sygnału wizyjnego i dźwiękowego o jakości high-definition za pośrednictwem pojedynczego kabla. Wykorzystaj możliwości oprogramowania NVIDIA® 3D TV Play™ i podłącz swojego laptopa do dowolnego telewizora 3D w celu wyświetlania na jego dużym ekranie wszystkich posiadanych treści 3D, włączając w to filmy Blu-ray oraz zdjęcia 3D – dotyczy to także Twoich gier!

Sterowniki NVIDIA GeForce

Uwolnij pełną moc i możliwości Twojego układu GPU GeForce. Sterowniki NVIDIA® GeForce nieustannie wprowadzają optymalizacje pod kątem wydajności przez cały okres użytkowania Twojego notebooka.

Dźwięk High-Definition w trybie Bitstream

Pełna obsługa dźwięku High Definition w trybie Bitstream, obejmująca formaty Dolby TrueHD i DTS-HD.

Technologia NVIDIA CUDA3

Uwalnia moc rdzeni przetwarzających układu GPU w celu szybszej realizacji najbardziej wymagających zadań – takich jak obróbka zdjęć – zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do osiągów tradycyjnych jednostek CPU.

Sprzętowa akceleracja edycji wideo4

Połączenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania końcowego wideo high-definition, zapewniające płynne odtwarzanie wideo, bezprecedensową klarowność obrazu, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie obrazu podczas masteringu filmów i wideo w czasie rzeczywistym, a wszystko to przy niesamowitej efektywności energetycznej.

Obsługa PCI Express 3.0 i 2.0

Zaprojektowana pod kątem architektury magistrali PCI-Express 3.0 w celu zagwarantowania najszybszego transferu danych dla potrzeb najbardziej wymagających pod względem przepustowości gier i aplikacji 3D. Zachowuje przy tym wsteczną kompatybilność z już istniejącymi płytami głównymi z magistralą PCI Express, gwarantując szeroki zakres obsługiwanych produktów.

Obsługa dwukanałowego interfejsu DVI

Możliwość współpracy z największymi wyświetlaczami o najwyższej rozdzielczości do 2560x1600 włącznie wraz z obsługą technologii HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).

Technologia NVIDIA Optimus5

Automatycznie optymalizuje czas działania akumulatora, utrzymując przy tym znakomitą wydajność graficzną, której oczekujesz, niezależnie od tego czy oglądasz film, surfujesz po Sieci czy grasz w grę 3D.

1 – NVIDIA 3D Vision wymaga okularów NVIDIA 3D Vision i kompatybilnego z tą technologią technologią (3D Vision-Ready) urządzenia wyświetlającego. Więcej informacji na stronie www.nvidia.pl/3dvision.
2 – Obsługiwane przez sterowniki w wersji 260 (R260) lub późniejsze
3 – Wymagana obsługa technologii CUDA przez aplikację.
4 – Aby korzystać z niektórych funkcji wymagana jest instalacja wspieranego oprogramowania wideo. Więcej informacji na stronie www.nvidia.pl.
5 – Technologia Optimus może nie być dostępna w przypadku wszystkich rozwiązań OEM. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z producentem.

Specyfikacja

GeForce GTX 680M

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

1344

Częstotliwość taktowania rdzenia graficznego

720

Wypełnianie (miliardy/s)

80.6

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Mhz )

1800

Interfejs pamięci

256-bit GDDR5

Maksymalna przepustowość

115.2

Cechy karty

SLI-Ready

3D Vision

PhysX

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11.2

OpenGL

4.4

Obsługiwana magistrala

PCI-E 3.0
 

Gdzie kupić

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta