Geforce

Karty graficzne GeForce GTX 760

GeForce GTX 760 to potężna i bogata pod względem możliwości karta graficzna, obsługująca takie zaawansowane technologie gamingowe, jak NVIDIA® GeForce® Experience™, GPU Boost 2.0, PhysX® i wiele innych.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Najlepsza karta za tysiąc złotych?

Test GeForce GTX 760 - Najlepsza karta graficzna do 1000 zł

GeForce GTX 760 to potężna i bogata pod względem możliwości karta graficzna, obsługująca takie zaawansowane technologie gamingowe, jak NVIDIA® GeForce® Experience™, GPU Boost 2.0, PhysX® i wiele innych. Dzięki niej zyskasz dodatkową wydajność – niezbędną, byś mógł rozprawić się z najnowszymi grami kolejnej generacji. To poważny sprzęt dla poważnego gracza.

SHIELD™ Tablet:  doskonały tablet dla graczy

SHIELD™ Tablet: doskonały tablet dla graczy

Tablet NVIDIA® SHIELD™ zapewnia doskonałe połączenie mocy obliczeniowej, mobilności oraz wydajności. Najszybszy na świecie procesor mobilny. Możesz nawet podłączyć do niego opcjonalny, bezprzewodowy kontroler SHIELD i odkryć całkowicie nowy poziom wydajności i kontroli w grach. Zapewnia on również obsługę technologii NVIDIA GameStream™, która pozwoli Ci cieszyć się gamingiem PC w dowolnym miejscu. a także niezrównaną jakość grafiki, wideo i audio.

Materiał wideo z zapowiedzią karty GTX 760

Materiał wideo z zapowiedzią karty GTX 760

Andrew Coonrad z firmy NVIDIA wyjaśnia co sprawia, że karta GeForce GTX 760 to nowy najlepszy przyjaciel każdego gracza PC. Obejrzyj wideo..

Odwiedź mikrowitrynę poświęconą kartom z serii 700

Poznaj możliwości kart z serii GTX 700, włączając w to ich wyższą wydajność oraz obsługiwane przez nie technologie, takie jak NVIDIA GeForce Experience™ i GPU Boost 2.0.

Parametry wydajnościowe karty graficznej GTX 760

Parametry wydajnościowe karty graficznej GTX 760

Zobacz osiągi karty GeForce GTX 760 w najnowszych grach PC.

GeForce Experience

GeForce Experience™

Najłatwiejszy sposób na aktualizację sterowników i optymalizację Twoich gier.

Obejrzyj materiał wideo na temat aplikacji GeForce Experience. Przewodnik po aplikacji GeForce Experience.

Game Performance

Relative GPU Performance

Cechy

 
NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost 2.0

Ta całkowicie nowa technologia pozwala graczom uzyskać maksimum wydajności komputera PC, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę. Technologia GPU Boost 2.0 inteligentnie monitoruje obciążenie pracą układu graficznego, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji kontrolnych i sterujących, takich jak docelowa temperatura układu GPU, zwiększanie częstotliwości taktowania (overclocking) oraz podnoszenie napięcia (overvoltage), dzięki czemu układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością.

 
GeForce Experience

GeForce Experience

Najłatwiejszy sposób na aktualizacje sterowników i optymalizacje Twoich gier – oprogramowanie GeForce Experience automatycznie powiadamia Cię o nowych wersjach sterowników firmy NVIDIA. Będziesz mógł zaktualizować sterownik bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia myszą, bez opuszczania swojego pulpitu.

 
Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. FXAA to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność. Dzięki układom GPU opartym na architekturze Kepler, będziesz mógł włączyć funkcję FXAA w setkach gier za pośrednictwem panelu sterowania NVIDIA.

Drugi tryb, TXAA, jest dostępną w grach opcją łączącą technologię wygładzania krawędzi MSAA z filtrowaniem tymczasowym i technikami przetwarzania końcowego w celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości wizualnej.

 
NVIDIA Adaptive Vertical Sync

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

 

Specyfikacja

GeForce GTX 760

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

1152

Częstotliwość bazowa

980

Częstotliwość podwyższona

1033

Wypełnianie (miliardy/s)

94.1

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Gbps )

6.0

Pojemność pamięci

2048 MB

Interfejs pamięci

256-bit GDDR5

Maksymalna przepustowość

192.2

Cechy karty

FXAA i TXAA

SLI-Ready

Purevideo

3D Vision

PhysX

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.3

Obsługiwana magistrala

PCI-E 3.0

Gry 3D

Blu Ray 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

4096x2160

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • HDMI
  • Dual Link DVI-I
  • Dual Link DVI-D
  • DisplayPort

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

Internal

Wymiary

Wysokość

11.11 cm / 4.376 Cali

Długość

24.13 cm / 9.5 Cali

Szerokość

Konstrukcja dwuslotowa

Zasilanie i temperatura

Maksymalna temperatura GPU

97

Pobór mocy

170 W

Minimalna wymagana moc zasilacza

500 W

Złącza zasilania

6-pin x2
 

Gdzie kupić

Wybierz rodzaj produktu:

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta