Geforce

Karta graficzna GeForce GTX TITAN Black

Karta GeForce® GTX TITAN Black to majstersztyk inżynierii.

Wyszukiwanie produktów…
Gdzie kupić

Charakterystyka

Karta GeForce® GTX TITAN Black to majstersztyk inżynierii. W porównaniu do nagradzanej karty graficznej GTX TITAN, wersja Black wyposażona jest w o 6 GB więcej pamięci, oferując jednocześnie niewiarygodnie wysoką wydajność, obsługę obliczeń o podwójnej precyzji oraz niesamowite właściwości termiczne i akustyczne. Karta GTX TITAN Black to absolutnie najlepszy gamingowy układ GPU do komputerów PC, zapewniający doskonałe wrażenia w grach. Stanowi idealne połączenie bezkompromisowej wydajności, eleganckiego wyglądu oraz najnowocześniejszych technologii.

SHIELD™ Tablet:  doskonały tablet dla graczy

SHIELD™ Tablet: doskonały tablet dla graczy

Tablet NVIDIA® SHIELD™ zapewnia doskonałe połączenie mocy obliczeniowej, mobilności oraz wydajności. Najszybszy na świecie procesor mobilny. Możesz nawet podłączyć do niego opcjonalny, bezprzewodowy kontroler SHIELD i odkryć całkowicie nowy poziom wydajności i kontroli w grach. Zapewnia on również obsługę technologii NVIDIA GameStream™, która pozwoli Ci cieszyć się gamingiem PC w dowolnym miejscu. a także niezrównaną jakość grafiki, wideo i audio.

Parametry wydajnościowe karty graficznej GTX TITAN Black

Parametry wydajnościowe karty graficznej GTX TITAN Black

Zobacz osiągi karty GeForce GTX TITAN Black w najnowszych grach PC.

Strona internetowa kart graficznych z serii 700

Strona internetowa kart graficznych z serii 700

Wybierz kartę GTX TITAN Black i ciesz się oferowaną przez nią turbodoładowaną wydajnością oraz stworzonymi z myślą o grach technologiami, umożliwiającymi gaming kolejnej generacji przy ustawieniach na ultrawysokim poziomie.

Karta GTX TITAN Black - informacyjny materiał wideo

Karta GTX TITAN Black - informacyjny materiał wideo

Zobacz, jakie innowacje technologiczne oraz możliwości w zakresie wydajności oferuje nowa karta GTX TITAN Black. Obejrzyj wideo.

Game Performance

Relative GPU Performance

Cechy

 
NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost 2.0

Ta całkowicie nowa technologia pozwala graczom uzyskać maksimum wydajności komputera PC, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę. Technologia GPU Boost 2.0 inteligentnie monitoruje obciążenie pracą układu graficznego, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji kontrolnych i sterujących, takich jak docelowa temperatura układu GPU, zwiększanie częstotliwości taktowania (overclocking) oraz podnoszenie napięcia (overvoltage), dzięki czemu układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością.

 
Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. FXAA to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność. Dzięki układom GPU opartym na architekturze Kepler, będziesz mógł włączyć funkcję FXAA w setkach gier za pośrednictwem panelu sterowania NVIDIA.

Drugi tryb, TXAA, jest dostępną w grach opcją łączącą technologię wygładzania krawędzi MSAA z filtrowaniem tymczasowym i technikami przetwarzania końcowego w celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości wizualnej.

 
NVIDIA Adaptive Vertical Sync

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

 

1 - Układ GPU GeForce GTX TITAN Black GPU musi pracować w parze z innym układem GPU GeForce GTX 690 (producenci kart graficznych mogą być różni) wyposażonym w bufor ramki o identycznym rozmiarze. SLI wymaga odpowiedniego chłodzenia systemu i kompatybilnego zasilacza. Odwiedź serwis , aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z listą certyfikowanych dla SLI komponentów: www.nvidia.pl/sli.
2 - NVIDIA 3D Vision wymaga okularów NVIDIA 3D Vision i kompatybilnego z tą technologią (3D Vision-Ready) monitora. Więcej informacji na stronie internetowej www.nvidia.pl/3dvision.
3 - NVIDIA 3D Vision Surround wymaga okularów 3D Vision i trzech dopasowanych wyświetlaczy typu 3D Vision-Ready. Ponadto, do podłączenia jednego z wyświetlaczy 3D Vision Surround wymagana może być przejściówka DisplayPort / Dual-link DVI. Więcej informacji na stronie internetowej www.nvidia.pl/surround.

Specyfikacja

GeForce GTX TITAN Black

Specyfikacja GPU

Liczba rdzeni CUDA

2880

Częstotliwość bazowa

889 MHz

Częstotliwość podwyższona

980 MHz

Wypełnianie (miliardy/s)

213 GigaTexels/s

Specyfikacja pamięci

Szybkość pamięci ( Gbps )

7,0

Pojemność pamięci

6144 MB

Interfejs pamięci

384-bit GDDR5

Maksymalna przepustowość

336 GB/s

Cechy karty

FXAA i TXAA

SLI-Ready

3D Vision

PhysX

Środowisko programistyczne

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.4

Obsługiwana magistrala

PCI-E 3.0

Gry 3D

Blu Ray 3D

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym

4096x2160

Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowy VGA

2048x1536

Obsługiwane złącza

  • Dual Link DVI-D
  • HDMI
  • DisplayPort
  • Dual Link DVI-I

Wyświetlanie na kilku wyświetlaczach

HDCP

HDMI

Obsługa dźwięku przez HDMI

Internal

Wymiary

Wysokość

11.16 cm / 4,376 Cali

Długość

26,67 cm / 10,5 Cali

Szerokość

Konstrukcja dwuslotowa

Zasilanie i temperatura

Maksymalna temperatura GPU

95 C

Pobór mocy

250 W

Minimalna wymagana moc zasilacza

600 W

Złącza zasilania

6-pin & 8-pin
 

Gdzie kupić

Wybierz rodzaj produktu:

Pomoc

Pomoc techniczna

Wsparcie techniczne, wnioski RMA, wymiany oraz kwestie gwarancji dotyczące Twoich kart graficznych zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę NVIDIA, będą obsługiwane przez firmę NVIDIA.
Proszę kliknąć tutaj, aby przejść na stronę oferującą wsparcie dla kart graficznych GeForce firmy NVIDIA. Jeśli dokonałeś zakupu karty graficznej GeForce od jednego z naszych partnerów, kliknąć tutaj.

Pliki do pobrania

Drivers

Sterowniki

Pobierz najnowsze oficjalne sterowniki lub sterowniki beta dla Twojego produktu

 

Wygląd produktu może zależeć od producenta