INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
 • NVIDIA Hybrid SLI technology

  Technologia wielu GPU firmy NVIDIA oferuje zaawansowane funkcje, które wydłużaj czas działania na bateriach oraz podnoszą wydajność dzięki połączeniu oddzielnego procesora graficznego i procesora graficznego dla płyt głównych.

 • Optimized PC

  Twój komputer działa dzięki CPU, ale tylko procesor graficzny (GPU) NVIDIA® GeForce® ożywi twoją grafikę. Zoptymalizuj swój komputer i zaopatrz się w GeForce jeszcze dzisiaj.

 
 
Karty graficzne z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce® 9500M GS zapewniają idealną równowagę pomiędzy mobilnością i wydajnością, oferując zadziwiające możliwości odtwarzania filmów dzięki technologii PureVideo® HD w połączeniu z funkcjami 3D, pozwalającymi na obsługę wymagających graficznie aplikacji i gier.
Aby uzyskać najnowsze funkcje graficzne, których potrzebujesz, by cieszyć się wideo o jakości kina domowego; aby wykorzystać najnowsze aplikacje codziennego użytku, grać w najnowsze gry oraz cieszyć się wszystkimi możliwościami systemu Windows Vista™, upewnij się, że twój wydajny notebook wyposażony jest w procesor graficzny NVIDIA® GeForce® 9500M GS. Produkty z tej serii obsługują także aplikacje CUDA oraz technologię NVIDIA PhysX.
 

Screenshot z Unreal Tournament 3 zrobiony przy użyciu karty graficznej NVIDIA. dostarczone przez Epic.
Ulepszona rozgrywka
Zobacz efekty graficzne tak realistyczne, że poczujesz wstrząsającą posadami eksplozję i zostaniesz oślepiony przez potęgujący się dym. Uzyskaj rozgrywkę najwyższej jakości z NVIDIA® Quantum Effects™ i graj bez przerwy.

 

Jakość kina domowego do twojej dyspozycji
Zaawansowany silnik NVIDIA® PureVideo® HD zapewnia moc przetwarzania potrzebną do oglądania najnowszych filmów na twoim notebooku. Bez względu zatem, czy siedzisz w domowym zaciszu czy po drugiej stronie świata, możesz rozkoszować się doskonałą jakością obrazu.


 • Zunifikowana architektura NVIDIA®
  W pełni zunifikowany zestaw jednostek obliczeniowych dynamicznie przydziela moc obliczeniową dla operacji przetwarzania geometrii, fizyki, pikseli lub oświetlenia, zapewniając do 2x wyższą wydajność grach w porównaniu z poprzednią generacją procesorów graficznych.
 • Pełna obsługa Microsoft® DirectX® 10
  Procesor graficzny z pełną obsługą DirectX 10 i Shader Model 4.0 zapewnia niezrównane poziomy graficznego realizmu 3D oraz efekty o kinowej jakości.
 • Technologia NVIDIA PureVideo® HD
  Tchnij pełnię życia w filmy Blu-ray dzięki technologii PureVideo HD. Ostry obraz, płynne przejścia wideo i żywe kolory odwzorowywane są na ekranie przy użyciu niewielkiej energii. Zintegrowana z wiodącymi programowymi odtwarzaczami filmów HD, technologia PureVideo HD przejmuje zadania dekodowania wideo od bardzo energochłonnego CPU, wydłużając w ten sposób czas działania na bateriach, redukując hałas wentylatora oraz uwalniając możliwości wykonywania wielu zadań przez CPU.
 • Dedykowane wyjścia dla każdego typu wyświetlacza
  Dedykowane wyjście z GeForce na wyświetlacz notebooka, wyświetlacze HDMI, DisplayPort oraz standardowe monitory VGA pozwalają ci na pracę, zabawę lub oglądanie filmów gdziekolwiek zechcesz.
 • Technologia NVIDIA PowerMizer®
  Wyobraź sobie technologię PowerMizer jako anioła stróża baterii twojego notebooka. Dzięki najnowocześniejszym układom elektronicznym, PowerMizer inteligentnie zarządza wymaganiami procesora graficznego dotyczącymi energii. Jeśli uruchamiasz tylko proste aplikacje lub surfujesz po Sieci, PowerMizer przełączy GPU w tryb niewielkiego poboru energii. Ale jeśli zechcesz obejrzeć film lub zagrać w grę DirectX 10, PowerMizer automatycznie i dynamicznie dostarczy dodatkową moc do GPU. Gdy skończysz, PowerMizer ponownie przełączy GPU w tryb niewielkiego poboru energii. Dzięki temu możesz cieszyć się wydłużonym czasem działania na bateriach i prawdziwą mobilnością, nie musząc się martwić szukaniem gniazdka elektrycznego.
 
  GeForce 9500M GS
Rdzenie 32
Częstotliwość rdzenia (MHz) 475
Częstotliwość shaderów (MHz) 950
Częstotliwość pamięci (MHz) 700
Wielkość pamięci 512MB
Interfejs pamięci 128-bit


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn