Gry PC

 
 

 
Ghost Recon: Wildlands

Strona internetowa gry

Ghost Recon: Wildlands

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

07-03-2017

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Opis

Tytuł Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands to pierwsza wojskowa strzelanka w rozległym, dynamicznym otwartym świecie, w którą możesz grać solo lub w czteroosobowym trybie współpracy.

Przedostań się za linię wroga w grze Ghost Recon: Wildlands. Wcielając się w członka oddziału The Ghosts - legendarnej i elitarnej jednostki sił specjalnych Stanów Zjednoczonych - będziesz musiał podjąć działania dywersyjne, aby zdestabilizować i złamać sojusz między kartelem Santa Blanca, a skorumpowanym rządem.

POKONAJ KARTEL

W niedalekiej przyszłości Boliwia staje się największym producentem kokainy. Kartel Santa Blanca przekształca ten kraj w „narkopaństwo”. Jako członek oddziału Ghosts musisz za wszelką cenę powstrzymać kartel.

STAŃ SIĘ DUCHEM

Stwórz i modyfikuj swojego bohatera, a także jego uzbrojenie i ekwipunek. Ciesz się całkowitą swobodą stylu gry. Stań na czele drużyny i pokonaj kartel – sam lub z grupą trzech znajomych.

ODKRYWAJ BOLIWIĘ

Przemierzaj największy otwarty świat, jaki pojawił się w przygodowych grach akcji firmy Ubisoft. Odkrywaj olśniewające i zróżnicowane krajobrazy gry Wildlands, podróżując drogami i bezdrożami ponad 60 różnymi pojazdami powietrznymi, lądowymi i wodnymi.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny: 64-bitowy system Windows 7
Procesor INTEL i5-2400s
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660

Zrzuty ekranowe

screenshot1.jpg screenshot2.jpg screenshot3.jpg screenshot4.jpg screenshot5.jpg screenshot6.jpg screenshot7.jpg screenshot8.jpg screenshot9.jpg screenshot10.jpg
 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm