Tesla

CHMURA OBLICZENIOWA KORZYSTAJĄCA Z GPU
Potęga SI zawitała do chmury
Potęga SI zawitała do chmury

ZAPEWNIJ SWOIM DANYM
POTĘGĘ GŁĘBOKIEGO UCZENIA

 

Chmura obliczeniowa zrewolucjonizowała wiele branż przemysłu demokratyzując centra danych i całkowicie zmieniając sposób działania biznesu. Twoje najważniejsze zasoby przechowywane są teraz w chmurze u Twojego wybranego dostawcy. W celu uzyskania kompletnego rozeznania w tych danych potrzebujesz właściwego rozwiązania obliczeniowego o wysokiej wydajności.

Układy GPU to platforma obliczeniowa zmieniająca big data w nadludzką inteligencję. To silnik obliczeniowy nowej ery SI. Możesz teraz swoim danym w chmurze zapewnić całą potęgę akcelerowanego na GPU głębokiego uczenia i SI – otwierając cały wszechświat możliwości.

Rozwiązania chmury obliczeniowej wykorzystującej układy GPU jest dostępne na żądanie na wszystkich głównych platformach chmurowych.

 
 

ZAPEWNIJ SWOIM DANYM OBLICZENIA NA GPU

Musisz zmierzyć się z ogromem danych generowanych każdego dnia przez dane transakcyjne, dzienniki czujników, obrazy, materiał wideo i nie tylko. Połowa tej walki polega po prostu na przesłaniu Twoich danych z chmury do centrum danych, aby zajęła się nimi aplikacja z dziedziny głębokiego uczenia, która wykorzystuje układy GPU. Dzięki dostarczeniu akcelerowanych na GPU obliczeń chmurze obliczeniowej wypełniamy lukę pomiędzy ogromnymi zbiorami Twoich danych i mocą obliczeniową, jaka jest potrzebna do uzyskania orientacji w tych danych.

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE Z CHMURĄ OBLICZENIOWĄ KORZYSTAJĄCĄ Z GPU

Możesz zaoszczędzić do 70% wymieniając setki zwykłych rozwiązań CPU na silne węzły z nawet 8 jednostkami GPU przypadającymi na jedno urządzenie. Zadania związane z głębokim uczeniem i badaniami naukowymi zwykle wymagały dużych nakładów płatnych z góry, jednakże dzięki systemowi „opłat za użycie” i czasie działania 24/7 wraz ze skalowalną wydajnością możesz zapłacić za wykorzystanie z danego dnia i skalować je, gdy rośnie Twoje zapotrzebowanie.

Wszystko to wiąże się także z przewidywalną wydajnością, do jakiej się przyzwyczaiłeś w przypadku jednostek GPU NVIDIA® Tesla® dla centrów danych, oraz z kompletem korzyści, jak korekcja ECC w celu zapewnienia integralności danych, technologia GPUDirect dla dostępu RDMA w celu uzyskania wysokiej przepustowości oraz wymiana informacji o niskich opóźnieniach pomiędzy jednostkami GPU.

WYELIMINUJ OCZEKIWANIE NA ZADANIA DZIĘKI AUTOMATYCZNEMU UDOSTĘPNIANIU USŁUG

Zapewnij dostęp do akcelerowanych na GPU klastrach HPC w ciągu minut, a nie dni czy tygodni, dzięki wykorzystaniu wirtualnych obrazów z wstępnie skonfigurowanymi bibliotekami i sterownikami NVIDIA. Czy szukasz rozwiązania spełniającego wszystkie Twoje potrzeby związane z obliczeniami, czy potrzebujesz maksymalnie zwiększyć możliwości obliczeniowe dla krótkoterminowych, dodatkowych zadań – chmura obliczeniowa korzystająca z GPU zapewnia wymaganą skalowalność.

 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube