NVIDIA GRID

  • Visual Computing Appliance
  • Wirtualne pulpity i aplikacje
  • Cloud Gaming
Rozwiązanie XenDesktop 5.6 akcelerowane technologią NVIDIA GRID
Divider

Rozwiązanie XenDesktop 5.6
akcelerowane technologią NVIDIA GRID

Akcelerowane przez technologię NVIDIA GRID™ oprogramowanie XenDesktop jest idealnym rozwiązaniem do wymagających pod względem graficznym zastosowań 3D, takich jak zdalne stacje robocze. Dzięki technologii GRID, każdy użytkownik wirtualnego pulpitu, udostępnianego za pośrednictwem centrum danych, może cieszyć się pełnią wrażeń oferowanych przez fizyczny komputer PC.

Obecnie, dzięki technologii HDX 3D Pro i NVIDIA GRID, możesz cieszyć się pełną interaktywnością szeregu aplikacji graficznych - od programu PowerPoint i aplikacji do edycji wideo, po skomplikowane aplikacje do tworzenia projektów CAD 3D i narzędza renderujące wykorzystywane w diagnostyce obrazowej. Wykorzystując technologię GRID, która zapewnia pełne wsparcie trybu 3D oraz obsługę interfejsu obliczeniowego API w ramach najnowszych sterowników NVIDIA Quadro®, użytkownicy mogą korzystać z tysięcy aplikacji, obsługujących OpenGL 4.3, Microsoft DirectX9, 10, 11 lub architekturę NVIDIA CUDA® 5.0.

Przeprowadzając proces renderowania na zaawansowanym układzie GPU po stronie serwera, rozwiązanie HDX 3D Pro zapewnia pracownikom wiedzy, zaawansowanym użytkownikom oraz projektantom najwyższy komfort pracy, bez zakłóceń i w każdym miejscu.

Diagram strukturalny technologii NVIDIA GRID i rozwiązania XenDesktop

Diagram strukturalny technologii NVIDIA GRID i rozwiązania XenDesktop.

 

Czym jest rozwiązanie XenDesktop?

"Citrix XenDesktop to narzędzie do wirtualizacji pulpitu, które przekształca pulpity i aplikacje w zabezpieczoną usługę na żądanie, dostępną dla dowolnego użytkownika, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Dzięki oprogramowaniu XenDesktop, możesz udostępniać poszczególne aplikacje systemu Windows, aplikacje sieciowe, aplikacje w modelu SaaS (Software as a Service) lub wirtualne pulpity użytkownikom komputerów PC, Mac, tabletów, smartfonów, laptopów i tzw. cienkim klientom, zapewniając jednocześnie wysoką jakość i rozdzielczość udostępnianych treści."

Źródło: Strona internetowa firmy Citrix.

 

Materiały dotyczące rozwiązania XenDesktop

NVIDIA GRID W AKCJI

Wideo z oprogramowaniem SolidWorks przedstawiające CPU w porównaniu do GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop

Wideo z SolidWorks: sama jednostka CPU w porównaniu do jednostki GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop (00:41)

 

Wideo z aplikacją Photoshop przedstawiające CPU w porównaniu do GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop

Wideo z aplikacją Photoshop: sama jednostka CPU w porównaniu do jednostki GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop (01:05)

 

WIADOMOŚCI ZWIĄZANE Z NVIDIA GRID

 

Materiały wideo

  • Obejrzyj prezentacje produktów oraz porównania wydajności rozwiązań na naszej liście odtwarzania Youtube NVIDIA GRID.
 

ZALECANE ROZWIĄZANIA GPU