NVIDIA GRID

  • Wirtualne pulpity i aplikacje
  • Cloud Gaming
Rozwiązanie XenApp 6.5 akcelerowane technologią NVIDIA GRID
Divider

Rozwiązanie XenApp 6.5 akcelerowane technologią NVIDIA GRID

Przedstawiamy idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują bogatych graficznie wrażeń znanych z komputerów PC, oferowanych przez aplikacje, które są wirtualizowane, scentrowane i zarządzane za pośrednictwem centrum danych. Udostępnianie wirtualizowanych aplikacji z wykorzystaniem rozwiązania XenApp i technologii NVIDIA GRID™ umożliwia przeniesienie ciężaru przetwarzania graficznego z CPU na jednostki GPU, co po raz pierwszy pozwala menadżerom centrów przetwarzania danych na zaoferowanie tych aplikacji wszystkim rodzajom użytkowników.

Kluczową funkcją obsługującego technologię GRID rozwiązania XenApp 6.5 jest możliwość obsługi sterownika NVIDIA dla jednostek GRID K1 i K2 wraz z pełną obsługą kluczowych API: OpenGL 4.3 oraz DirectX 9, 10, i 11.

Przeprowadzając proces renderowania na zaawansowanym układzie GPU po stronie serwera, rozwiązanie XenApp zapewnia użytkownikom najwyższy komfort pracy, bez zakłóceń i w każdym miejscu.

Diagram strukturalny technologii NVIDIA GRID i rozwiązania XenApp

Diagram strukturalny technologii NVIDIA GRID i rozwiązania XenApp.

 

Czym jest rozwiązanie XenApp?

"Rozwiązanie Citrix XenApp zapewnia użytkownikom dostęp na żądanie w modelu self-service do aplikacji klasy enterprise. XenApp to wykorzystywane przez ponad 100 milionów ludzi na całym świecie rozwiązanie z zakresu udostępniania aplikacji, które pozwala na wirtualizację, centralizowanie i zarządzanie z poziomu centrum danych dowolnej aplikacji systemu Windows®, umożliwiając natychmiastowe jej udostępnianie w formie usługi użytkownikom w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.“

Źródło: Strona internetowa firmy Citrix.

 

Materiały dotyczące rozwiązania XenApp

NVIDIA GRID W AKCJI

Wideo z oprogramowaniem SolidWorks przedstawiające CPU w porównaniu do GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop

Wideo z SolidWorks: sama jednostka CPU w porównaniu do jednostki GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop (00:41)

 

Wideo z aplikacją Photoshop przedstawiające CPU w porównaniu do GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop

Wideo z aplikacją Photoshop: sama jednostka CPU w porównaniu do jednostki GRID K2 z oprogramowaniem Citrix XenDesktop (01:05)

 

WIADOMOŚCI ZWIĄZANE Z NVIDIA GRID

 

Materiały wideo

  • Obejrzyj prezentacje produktów oraz porównania wydajności rozwiązań na naszej liście odtwarzania Youtube NVIDIA GRID.
 

ZALECANE ROZWIĄZANIA GPU