Gry PC

 
 

 
Guild Wars 2

Wydawca

NCsoft

Strona internetowa gry

Guild Wars 2

Gatunek

MMO
RPG

Data wydania

28-08-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Obsługiwane technologie

Opis

Guild Wars 2 to długo oczekiwana kontynuacja gry Guild Wars z rozgrywką typu mmorpg, która nie wymaga opłacania abonamentu i oferuje zaawansowane efekty graficzne DirectX 10 oraz obsługę technologii NVIDIA Surround, 3D Vision, 3D Vision Surround, a także SLI.

Wydana w 2005 roku gra Guild Wars wyszła poza schemat dzięki zrezygnowaniu z opłaty abonamentowej i wprowadzeniu systemu mikroopłat w grze. Siedem lat później większość gier MMO oraz tytułów online również debiutowało w systemie free-to-play lub przeszło na system free-to-play, gdy przychody z abonamentu okazały się niewystarczające. Guild Wars 2 wykorzystuje ten sam model, co oryginał pobierając opłaty jedynie za grę, a dzięki jakości i innowacyjności rozgrywki z oryginalnej wersji, miliony graczy oczekuje w napięciu na jej kontynuację. Powodów takiego zainteresowania jest wiele, kliknij zatem tutaj i przeczytaj o wszystkich imponujących innowacjach z gry Guild Wars 2.

Oprócz bezpłatnej subskrypcji, Guild Wars 2 oferuje wiele efektów DirectX 10 oraz Unterstützung für natives 3D Vision Surround pomagając graczom zagłębić się we wciągającą akcję konfrontacji z innymi graczami lub komputerowym przeciwnikiem. Bez żadnych dodatkowych instalacji obsługiwana jest również technologia NVIDIA SLI, pozwalając graczom na wykorzystanie pełnej mocy swoich systemów podczas wymagających potyczek królestw, w których setki graczy walczy ze sobą jednocześnie w czasie rzeczywistym.

Przed premierą pojawi się kilka wersji beta, ale jedynym wyjściem, by mieć zagwarantowany dostęp do gry jest skorzystanie z oferty przedsprzedaży u detalistów lub na oficjalnej stronie internetowej Guild Wars 2.

Wymagania systemowe

SYSTEM OPERACYJNY Windows XP z uaktualnieniem Service Pack 2 lub lepszy
Procesor Intel Core 2 Duo 2,0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2, lub lepszy
Pamięć 2 GB RAM
Połączenie internetowe cNVIDIA GeForce 7800 lub lepsza (256MB pamięci wideo oraz shader model 3.0 lub lepszy)
Dysk twardy 25 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Szerokopasmowe łącze internetowe
Sterowanie klawiatura i mysz

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

 
 

Inne popularne gry PC

The Secret World
AION
Diablo III
Star Wars™: The Old Republic™