Gry PC

 
 

 

Wydawca

Meteor Entertainment

Strona internetowa gry

Hawken

Gatunek

FPS

Data wydania

12-12-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Dostępna w systemie free-to-play pierwszoosobowa strzelanka oparta na walkach mechów i umożliwiająca rozgrywkę wieloosobową - tytuł Hawken - oferuje zaawansowaną grafikę wykorzystującą silnik Unreal Engine 3, obsługę technologii 3D Vision oraz SLI, a także akcelerowane na GPU efekty PhysX, które wzbogacają cały spektakl.

Zaprojektowana z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 3, gra Hawken wygląda fantastycznie i umieszcza graczy w kokpitach śmiercionośnych mechów, z których każdy wyposażony jest we własną broń, loadouty i specjalne umiejętności. W dniu premiery dostępne będą dwa tryby gry: Team Deathmatch oraz Siege (oblężenie). W trybie Siege, drużyny muszą gromadzić energię i dostarczać ją do swojej bazy, by uruchomić potężny pancernik, który będzie pomagał w niszczeniu bazy przeciwnika oraz jego maszyn bojowych, umożliwiając zwycięstwo. Tryb Siege wymaga od graczy pracy zespołowej, by utrzymywać równowagę pomiędzy gromadzeniem energii, a ochroną bazy dzięki zrównoważonemu dobieraniu ciężkich i lekkich mechów, zdolnych odeprzeć ataki przeciwników.

W oparciu o liczbę uśmierconych przeciwników i zwycięstw drużynowych, gracze będą wspinali się na wyższe pozycje w rankingu i odblokowywali nowe przedmioty dla swoich mechów dające możliwość stosowania nowych taktyk i stylów gry. W związku z tym, że tytuł dostępny jest w systemie free-to-play, gracze będą mieli również możliwość przyspieszenia swojego postępu w grze poprzez dokonywanie transakcji opartych na prawdziwych pieniądzach. Jednak nie będą one dawały dodatkowej mocy, ani przewagi nad innymi graczami, którzy zdobywają swoją pozycję w grze wyłącznie w oparciu o swoje doświadczenie.

Od strony technicznej, gra Hawken to prawdziwy majstersztyk. Oferuje wspomnianą wcześniej, opartą na silniku Unreal Engine 3 zaawansowaną grafikę, jak również obsługę akcelerowanej na GPU technologii PhysX, która umożliwia zastosowanie w grze większej liczby efektów cząsteczkowych podczas zniszczeń, superrealistycznych efektów symulacji broni i wiele więcej (sprawdzaj informacje na ten temat na stronie GeForce.com, aby bliżej przyjrzeć się tym efektom). W pełni obsługiwana jest również technologia 3D Vision, a graczy korzystających z konfiguracji opartych na wielu układach GPU zapewne ucieszy fakt, że profil SLI dla gry Hawken jest już gotowy i czeka na jej premierę w dniu 12.12.2012.

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

Wojenna machina

Gra Hawken z obsługą technologii PhysX i wiele więcej


hawken-thumb3.jpg

hawken-thumb2.jpg

hawken-thumb4.jpg

hawken-thumb1.jpg

Czy Twój pecet poradzi sobie z grą Hawken? Dowiedz się.

Czy Twoja karta graficzna jest w stanie poprowadzić Twojego mecha przez szalone bitwy w trybach siege i death match w walce o dominację? Dowiedz się dzięki naszemu analizatorowi układu GPU - wystarczy jedno kliknięcie.


Zobacz najnowszy zwiastun gry Hawken z efektami PhysX.

Zobacz, jak prezentuje się gra Hawken z obsługą technologii PhysX oraz efektów cząsteczkowych i efektów tworzonych przy udziale modułu APEX Turbulence.


Pobierz za darmo animowane tapety z gry Hawken

Wzbogać swoje urządzenie z układem Tegra o bezpłatną, animowaną tapetę z gry Hawken, stworzoną dla Ciebie przez zespół NVIDIA. Wkrótce udostępnimy aktualizację umożliwiającą pobranie tapety na wszystkie urządzenia z systemem Android.Zagraj w grę Hawken za darmo z dodatkową porcją gotówki dostępnej w grze.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

CPU dwurdzeniowy z częstotliwością taktowania zegara 2 GHz
Pamięć 3 GB RAM
Karta graficzna wyposażona w 512 MB pamięci karta graficzna z obsługą DirectX 9.0c oraz Shader Model 3.0 (GeForce 9800 GTX)
System operacyjny Windows XP/Windows Vista/Windows 7 32/64-bitowy
Dysk twardy 5 GB przestrzeni dyskowej
Połączenie internetowe szerokopasmowe łącze internetowe

Rekomendowane parametry systemowe

CPU dwurdzeniowy z częstotliwością taktowania zegara 3 GHz
Pamięć 4 GB RAM
Karta graficzna wyposażona w 1024 MB pamięci karta graficzna z obsługą DirectX 9.0c oraz Shader Model 3.0 (GeForce GTX 460 lub lepsza)
System operacyjny Windows XP/Windows Vista/Windows 7 64-bitowy
Dysk twardy 5 GB przestrzeni dyskowej
Połączenie internetowe szerokopasmowe łącze internetowe
 
 

Inne popularne gry PC

Darksiders 2
AION
Diablo III
Dungeon Siege III