Gry PC

 
 

 
Homeworld: Remastered

Wydawca

Gearbox Software

Strona internetowa gry

Homeworld: Remastered

Gatunek

RTS

Data wydania

25-02-2015

PEGI 7

Opis

Ciesz się niesamowitymi kosmicznymi grami strategicznymi, które na nowo definiują gatunek RTS. Kontroluj swoją flotę i zbuduj własną armadę podczas ponad 30 misji dla pojedynczego gracza. Wybieraj typy jednostek, formacje floty i taktyki lotów w każdej sytuacji strategicznej. Wykorzystuj zaawansowane metody badań, by konstruować statki, poczynając od lekkich myśliwców, po olbrzymie krążowniki i wszystkie inne rodzaje maszyn.


Gry z serii Homeworld zostały starannie zremasterowane przez głównych członków oryginalnego zespołu projektowego, którzy w dużej mierze wykorzystywali do tego celu pomoc i opinie społeczności fanów. Tytuł Homeworld Remastered Collection to nagradzane strategiczne gry Homeworld i Homeworld 2 firmy Relic, które zostały udostępnione dla współczesnych graczy i obecnych systemów operacyjnych. Gra wykorzystuje najnowsze, zaawansowane technologie renderingu, a także oferuje zremasterowaną muzykę oraz nowe udźwiękowienie postaci z oryginalnymi aktorami.

W ramach darmowego dodatku, niniejsza kolekcja zawiera również oryginalne wersje tytułów Homeworld Classic i Homeworld 2 Classic, które zachowują czystą formę pierwotnych wersji i są kompatybilne z nowoczesnymi systemami operacyjnymi.

Tytuł Homeworld Remastered Collection będzie w dniu premiery oferował również dostęp do usługi Homeworld Remastered Steam Multiplayer Beta. Tryby rozgrywki wieloosobowej w grze Homeworld i Homeworld 2 zostały połączone w jeden scentralizowany tryb, który umożliwi Ci dostęp do wszystkich treści (wyścigi, mapy, tryby gry) oraz wszystkich ulepszeń, funkcji i technologii z obu tytułów. Możesz dzięki temu bez ograniczeń uczestniczyć w wieloosobowych kosmicznych bitwach na niespotykaną skalę.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows Vista
Procesor dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2,4 GHz
Pamięć 2 GB PAMIĘCI RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600
Dysk twardy 20 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm