Program NVIDIA Inception

PROGRAM NVIDIA INCEPTION

Akcelerujemy start-upy SI poprzez potężne narzędzia i technologie związane z układami GPU oraz wiedzę z dziedziny głębokiego uczenia.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Program NVIDIA Inception zaprojektowano pod kątem wspierania start-upów, które rewolucjonizują gałęzie przemysłu dzięki postępom w sztucznej inteligencji (SI) i analityce danych. Zaprojektowany jako program wirtualnego inkubatora, pomaga jego członkom w trakcie krytycznych etapów tworzenia produktów, ich prototypowania i wdrażania. Zawiera zindywidualizowany zestaw stałych korzyści, od grantów dotyczących sprzętu i wsparcia marketingowego po szkolenia prowadzone przez ekspertów z dziedziny głębokiego uczenia.

ZNAJOMOŚĆ DZIEDZINY GŁĘBOKIEGO UCZENIA

NVIDIA to światowy lider technologii obliczeniowych związanych z SI i głębokie uczenie znajduje się w centrum wszystkich naszych działań. Jako członek programu Inception uzyskasz dostęp do naszego globalnego ekosystemu, włącznie z rozległą siecią ekspertów z dziedziny głębokiego uczenia i inspirujących liderów.

GPU, GPU, GPU

Czy trzeba powiedzieć coś więcej? Społeczność związana z głębokim uczeniem w każdej z branż korzysta z akcelerowanych układami GPU platform na potrzeby szkolenia i wnioskowania. Członkowie programu Inception mogą wnioskować o granty dotyczące rozwiązań sprzętowych GPU, uzyskać dostęp do najnowszego oprogramowania oraz zdalny dostęp do supernowoczesnych technologii.

PRAKTYCZNE SZKOLENIA W DEEP LEARNING INSTITUTE

Jednostka szkoleniowa NVIDIA Deep Learning Institute oferuje kursy, stacjonarne i w formie zajęć online, dotyczące najnowszych technik związanych z projektowaniem, szkoleniem i wdrażaniem napędzanego sieciami neuronowymi uczenia maszynowego w szeregu aplikacji. Jako członek programu Inception zyskasz dostęp do szerokiego zakresu dodatkowych korzyści, włącznie z kredytami i unikalnymi kursami.

POMOC MARKETINGOWA

Czy przygotowujesz się po cichu do wejścia, czy jesteś już na rynku i chcesz zwiększyć swą rozpoznawalność, program Inception oferuje start-upom pakiet korzyści dopasowanych do określonych celów marketingowych, od blogów i podcastów po wsparcie na imprezach i materiały wideo.

PROGRAM GPU VENTURES

Firma NVIDIA inwestuje w przyszłych liderów SI poprzez swój program GPU Ventures i każdy zgłaszający się do programu Inception brany jest pod uwagę.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU NVIDIA INCEPTION

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ