Firma NVIDIA otwiera polską wersję swojej witryny sieci web

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
FIRMA NVIDIA OTWIERA POLSKĄ WERSJĘ SWOJEJ WITRYNY SIECI WEB

Firma NVIDIA potwierdza zaangażowanie w rozwój rynków lokalnych, otwierając polską stronę internetową

LONDYN - 8 WRZEŚNIA 2004 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, potwierdziła w dniu dzisiejszym zaangażowanie w dostarczanie kompletnych usług komunikacyjno-informacyjnych swoim europejskim partnerom i klientom, otwierając polską witrynę sieci web pod adresem www.nvidia.pl.

Polska witryna firmy NVIDIA jest siódmą w pełni zlokalizowaną europejską witryną, która dołącza do grona zlokalizowanych witryn w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Rosji i Hiszpanii.

„Nowa witryna sieci Web firmy NVIDIA będzie oferować polskim partnerom firmy NVIDIA i klientom pełny serwis informacyjny zawierający wiadomości z życia firmy, informacje na temat produktów, pomoc techniczną i pliki do pobrania.” — powiedział Alain Tiquet, dyrektor grupy marketingu na region EMEA w firmie NVIDIA. „Europa jest dla nas niezwykle ważna, a różnorodność jej rynków powoduje, że jesteśmy zobowiązani do lokalizowania swoich produktów dla każdego z większych krajów europejskich.”

Nowa witryna sieci Web NVIDIA będzie oferować najważniejszą usługę dla lokalnych klientów firmy NVIDIA. Usługa ta będzie dostępna w sekcji „Gdzie kupić”. Klienci z Polski będą mogli w prosty sposób wyszukiwać na tych stronach informacje dotyczące dystrybutorów lub salonów sprzedaży detalicznej działających najbliżej ich miejsca zamieszkania, dzięki czemu będą mieć lepszy dostęp do kart graficznych i technologii opartych na rozwiązaniach firmy NVIDIA

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn