Najlepsze od NVIDII

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NAJLEPSZE OD NVIDII

Kampania promocyjna “Postaw na NVIDIA” umożliwia miłośnikom komputerów PC wyzwolić potencjał graficzny ich komputerów

THEALE, BERKSHIRE - 20 WRZEŚNIA 2004 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, ogłosiła dziś rozpoczęcie nowej akcji promocyjnej - NSIST skierowanej wprost do użytkowników końcowych.

Inicjatywa powstała z myślą o zwykłaych użytkownikach komputerów, stających przed wyborem zakupu właściwej karty grafiki do swojego PC-ta spośród ogromnej ich ilości oferowanych na rynku produktów. Program wskazuje korzyści płynące z wyboru rozwiązań NVIDII w czterech najważniejszych dziedzinach związanych z obróbką obrazu

Zdjęcia - Wyraziste i pełne żywych kolorów zdjecia, idealna jakość obrazu

Filmy - Płynne odtwarzanie wysokiej jakości filmów video na komputerach PC

Gry - Realistyczne efekty w grach najnowszej generacji

Wydajność - Wydajność systemu PC powiększona nawet o 26%!

Głównym punktem programu “POSTAW na NVIDIA” jest nowy sewis informacyjny dostępny na polskich stronach NVIDII, www.nvidia.pl/nsist, gdzie znaleźć będzie można szereg filmów demo gotowych do pobrania i zainstalowania w sklepach i mających na celu zademonstrowanie niesamowitych możliwości graficznych wszystkich rozwiązań NVIDII.

Korzystając z gotowych szablonów oraz narzędzi dostępnych on-line, każdy dystrybutor oraz reseller, który jest partnerem NVIDII bedzie mógł łatwo i szybko tworzyć swoje własne kampanie reklamowe, ulotki, cenniki lub katalogi produktów.

Kampania “Postaw na Nvidia” została stworzona w celu uzupełnienia innego programu NVIDII - “The Way It’s Meant To Be Played”(TWIMTBP)- swoistego znaku jakości NVIDII przyznanego już ponad 250 grom i rozpoznawalnego przez wielbicieli gier komputerowym na całym świecie

“Wspólnie z programem TWIMTBP, stworzonym z myślą o entuzjastach gier komputerowych, nowa kampania ukaże użytkownikom domowym ogromny potencjał graficzny drzemiący w kupowanym przez nich komputerze klasy PC,” mówi Alain Tiquet, szef grupy marketingowej NVIDII w rejonie EMEA. “NSIST to wizytówka NVIDII mającą na celu uświadomienie zwykłemu użytkownikowi Pcta realnych korzyści z posiadania rozwiązań firmy NVIDIA.”

“Aplikacje, które w najbliższych kilku miesiącach zostaną uznane za najpopularniejsze wśród uzytkowników końcowych powinny zapweniać najwyższą jakość obrazu – to m.in. programy do edycji fotografii cyfrowych oraz filmów video. Kilenci kupujący komputery klasy PC będą przywiązywać wagę do faktu, aby planowany przez nich zakup w jak najlepszy sposób spełniał swoje zadania również w przyszłości – wybór komponentów graficznych opartych na rozwiązaniach NVIDII pozwoli zoptymalizować ten wybór.”

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn