Mobilny procesor NVIDII stosowany w linii produktów Thinkpad firmy IBM

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
MOBILNY PROCESOR NVIDII STOSOWANY W LINII PRODUKTÓW THINKPAD FIRMY IBM

Ostry jak brzytwa obraz i niesamowita niezawodność układu GeForce FX Go5200 sprawiły, że firma IBM będzie stosować go w nowych notebookach z serii ThinkPad

SANTA CLARA, KALIFORNIA - 27 PAŹDZIERNIKA 2004 - NVIDIA Corporation światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że procesor graficzny GeForce™ FX Go 5200 będzie stosowany w notebookach ThinkPad G41 firmy IBM. Notebooki ThinkPad firmy IBM są przeznaczone na rynek korporacyjny, na którym cenione są przede wszystkim efektywność i wydajność. Notebooki z serii Thinkpad polecane są jako najlepszy produkt na rynku komercyjnych notebooków, a rozszerzenie ich możliwości o oferowane przez układ GeForce FX Go5200 wyjątkową ostrość obrazu i niespotykaną niezawodność spowoduje wzrost ich wydajności i użyteczności.

Notebooki IBM ThinkPad G41 z 64 MB lub 128 MB dedykowanej pamięci graficznej i procesorem Intel Pentium 4 można będzie nabyć bezpośrednio pod adresem www.ibm.com i u partnerów kanału sprzedaży firmy IBM. Oferując notebooki ThinkPad G41 z procesorami graficznymi GeForce FX Go5200, firma IBM może dostarczać swoim klientom niespotykane połączenie dużego ekranu, atrakcyjnej ceny i wydajnego procesora połączonych ze światowej klasy procesorem GPU tworzącym ostry, wyraźny obraz, którego tak bardzo potrzebują użytkownicy w firmach.

„Wielokrotnie nagradzana marka IBM ThinkPad jest synonimem innowacyjności, nienagannej obsługi i niezwykłej niezawodności” — powiedział Jeff Fisher, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży w firmie NVIDIA. „Włączenie do linii tych wspaniałych produktów oferującego ostry jak brzytwa obraz procesora graficznego NVIDIA GeForce FX Go5200 było doskonałym posunięciem.”

Informacje o procesorze GeForce FX Go5200
Procesor GeForce FX Go5200 jest doskonałym rozwiązaniem dla multimedialnych komputerów mobilnych. Dzięki połączeniu jakości odtwarzania wideo na najwyższym poziomie, najnowszej technologii oszczędzania energii PowerMizer™ oraz doskonałej zgodności z powszechnie stosowanym oprogramowaniem, niezawodności i stabilności procesor GeForce FX Go 5200 jest idealny do zastosowania w urządzeniach przenośnych przeznaczonych do pracy i rozrywki. Procesor GeForce FX Go 5200 wprowadza również do głównego segmentu rynku rozwiązań mobilnych pełną zgodność na poziomie sprzętowym z programem Microsoft DirectX 9.0. Ten procesor został zaprojektowany, aby dostarczać efekty specjalne o jakości kinowej i kolory o jakości studyjnej.

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn