Firma NVIDIA wyróżniona przez stowarzyszenie Fabless Semiconductor Association

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
FIRMA NVIDIA WYRÓŻNIONA PRZEZ STOWARZYSZENIE FABLESS SEMICONDUCTOR ASSOCIATION

Mark Edelstone z banku Morgan Stanley przyznaje firmie NVIDIA tytuł „Favorite Fabless Pick”; prezes firmy NVIDIA — Jen-Hsun Huang — wyróżniony nagrodą Exemplary Leadership Award imienia dr. Morrisa Changa

SANTA CLARA, KALIFORNIA - 13 GRUDNIA 2004 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformowała w dniu dzisiejszym, że została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami branżowymi. Nagrody te zostały przyznane podczas dziesiątego, corocznego wręczenia nagród stowarzyszenia Fabless Semiconductor Association, które miało miejsce w czwartek, 9 grudnia 2004 r. w Santa Clara w Kalifornii. Tymi nagrodami są:

Favorite Fabless Pick: Firma NVIDIA była nominowana do tej nagrody przez Marka Edelstone’a z banku Morgan Stanley, który podjął swoją decyzję na podstawie historycznych i przewidywanych danych, takich jak cena giełdowa akcji, zysk na akcję, prognozy przychodów i wydajność produktów.

„Firma NVIDIA miała doskonały rok i zaoferowała branży doskonałą linię produktów, a także nawiązała partnerską współpracę z wieloma doskonałymi firmami. Dlatego właśnie przedstawiciel banku Morgan Stanley postanowił przyznać tej firmie tytuł Favorite Fabless Pick.” — powiedział Jodi Shelton, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy stowarzyszenia FSA. „Spodziewamy się, że w roku 2005 firma NVIDIA nadal będzie wcielać w życie nowatorskie i innowacyjne idee.”

Nagroda Exemplary Leadership Award imienia dr. Morrisa Changa dla Jen-Hsun Huanga, dyrektora generalnego, prezesa i współzałożyciela firmy NVIDIA: Ta nagroda przyznawana jest osobom fizycznym, takim jak patron dr Morris Chang, za wybitne osiągnięcia i wkład w działanie sektora firm nieposiadających fabryk produkcyjnych.

„Jen-Hsun Huang jest utalentowanym i zaangażowanym liderem, dzięki któremu powstała firma NVIDIA i dzięki któremu ta firma z powodzeniem rozwija się bez angażowania się w budowę fabryk produkcyjnych.” — wyjaśnił Shelton. „Jego poświęcenie, nie tylko dla branży, ale też dla ukochanej firmy i współpracowników sprawiło, że firma NVIDIA stała się jednym z największych przedsiębiorstw w branży półprzewodnikowej na całym świecie. Gratulujemy Jen-Hsunowi i podziwiamy go za jego wizję i umiejętności.”

Informacje o stowarzyszeniu Fabless Semiconductor Association
Stowarzyszenie FSA działa globalnie w imieniu firm z branży półprzewodnikowej, które nie posiadają fabryk produkcyjnych. Założone w 1994 roku stowarzyszenie z powodzeniem działa na rzecz rozwoju i wzrostu zwrotów z kapitału zainwestowanego w ten model prowadzenia działalności. Działania stowarzyszenia stwarzają warunki do wzrostu innowacyjności w tej branży. Stowarzyszenie FSA zapewnia platformę efektywnej, globalnej współpracy między firmami nieposiadającymi fabryk produkcyjnych i ich partnerami. Platforma ta umożliwia terminowe korzystanie z wyników badań i zasobów, a także pozwala określać, prezentować i omawiać problemy techniczne i biznesowe. Do stowarzyszenia FSA należą firmy nieposiadające fabryk produkcyjnych oraz ich dostawcy materiałów i usług z ponad 21 krajów z Ameryki Północnej, Azji region Pacyfiku, Europy i Bliskiego Wschodu. Strona internetowa: www.fsa.org.

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn