NVIDIA przedstawia procesory graficzne z serii GEFORCE GO 6 przeznaczone dla lekkich notebooków

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NVIDIA PRZEDSTAWIA PROCESORY GRAFICZNE Z SERII GEFORCE GO 6 PRZEZNACZONE DLA LEKKICH NOTEBOOKÓW

Nowe procesory GeForce Go 6200 wprowadzają doskonałą technologię multimedialną dla notebooków średniej klasy

CONSUMER ELECTRONICS SHOW - LAS VEGAS, Nevada - 6 stycznia 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, zaprezentowała dzisiaj procesor graficzny (GPU) NVIDIA® GeForce™ Go 6200 przeznaczony dla notebooków średniej klasy. Pierwszymi komputerami, które wyposażone zostaną w procesor GeForce Go 6200 będą notebooki Sony Vaio z serii S oraz FS. Nowe urządzenia firmy Sony to pierwsze notebooki średniej klasy, w których zastosowano doskonałą technologię procesorów GeForce

Procesor GeForce Go 6200, tak jak wszystkie jednostki graficzne z serii GeForce Go 6, udostępnia nie tylko technologię PureVideo™, dzięki czemu pozwala na uzyskanie obrazu o jakości kina domowego na notebooku, ale również zaawansowane funkcje 2D i 3D, takie jak pełna implementacja DirectX 9.0 w wersji z Shader model 3.0, dzięki czemu przyspiesza działanie najnowszych gier i aplikacji multimedialnych.

GeForce Go 6200 GPU zawiera także technologię NVIDIA TurboCache™, co dzięki połączeniu przepustowości pamięci graficznej oraz RAM-u komputera, pozwala na zwiększenie wydajności podsystemu graficznego przy jednoczesnym zmniejszeniu poboru prądu i wydłużeniu czasu pracy na bateriach. Wszystko to sprawia, że najnowszy procesor GeForce Go 6200 idealnie nadaje się do zastosowania w notebookach średniej klasy.

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn