Motocyklowy team NVIDIA w mistrzostwach British Superbike

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
MOTOCYKLOWY TEAM NVIDIA W MISTRZOSTWACH BRITISH SUPERBIKE

LONDYN - 11 stycznia 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformowała dzisiaj, że w 2005 roku motocyklowy zespół rajdowy TEAM NVIDIA występować będzie w rozgrywkach z cyklu British Superbike.

To już drugi rok obecności firmy NVIDIA w sportach motorowych. Rok 2004 był dla TEAM NVIDIA tak owocny, że po serii sukcesów w wyścigach GP125 w mistrzostwach Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, w 2005 roku TEAM NVIDIA występować będzie w wyższej klasie British Superbike. Zespół zostanie w tym roku wzmocniony przez Dennisa Hobbsa, 22-letniego zawodnika, który w ostatnich dwóch latach 23 razy stawał na podium w zawodach BSB Privateer Cup.

„Wyścigi motocyklowe to szybki sport, naładowany energią i pełen radości, co doskonale pasuje do wizerunku firmy NVIDIA” – powiedział Alain Tiquet, szef marketingu regionu EMEA w firmie NVIDIA. Zaangażowanie firmy NVIDIA w działalność zespołu rajdowego obejmuje wszelkie dziedziny aktywności, poczynając od nazwy, przez motocykle oraz ciężarówki do przewozu ekwipunku, na ubraniach skończywszy. Najnowszym nabytkiem są motocykle Yamaha R1, na których TEAM NVIDIA ścigać się będzie w rozpoczynającym się niebawem sezonie.

„Chcielibyśmy podziękować naszemu sponsorowi, firmie NVIDIA, za ich wsparcie w 2004 roku”, powiedział Brent Gladwin, szef zespołu GR Motorsport, sponsorowanego przez firmę NVIDIA. „Jej zaangażowanie i pomoc pozwoliły nam na odniesienie sukcesu i umożliwiły awans do wyższej ligi”. Program tegorocznych wyścigów mistrzostw British Superbike przedstawia się następująco:

 • Runda 1: Brands Hatch Indy – 26-28 marca
 • Runda 2: Thruxton – 8-10 kwietnia
 • Runda 3: Mallory Park – 22-24 kwietnia
 • Runda 4: Oulton Park – 30 kwietnia-2 maja
 • Runda 5: Mondello Park – 13-15 maja
 • Runda 6: Croft – 2-5 czerwca
 • Runda 7: June 24/25/26 Knockhill – 24-26 czerwca
 • Runda 8: Snetterton – 8-10 lipca
 • Runda 9: Silverstone – 19-21 sierpnia
 • Runda 10: Cadwell Park – 27-29 sierpnia
 • Runda 11: Oulton Park – 9-11 września
 • Runda 12: Donington Park GP – 23-25 września
 • Runda 13: Brands Hatch GP – 7-9 października

Więcej informacji o TEAM NVIDIA uzyskać można na stronie www.teamnvidia.com

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn