Nowe notebooki PCI-EXPRESS z procesorami graficznymi GeFORCE™ GO 6

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NOWE NOTEBOOKI PCI-EXPRESS Z PROCESORAMI GRAFICZNYMI GEFORCE™ GO 6

Acer, Asus, Toshiba, Gericom, Sony, Packard Bell i Medion oraz inni producenci oferują nowe noteboki z magistralą PCI-Express

SANTA CLARA, Kalifornia - 14 lutego 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, ogłosiła, że od dzisiaj dostępne są w sprzedaży notebooki z procesorami GeForce Go 6600 i 6200, wykorzystujące najnowszą mobilną technologię Intel Centrino (o kodowej nazwie Sonoma), produkowane przez takie firmy jak Toshiba, Gericom, Asus, Sony, Packard Bell, AOpen, Arima, Clevo, Compal, ECS, FIC, Medion, Mitac, MSI, Sharp, Twinhead, Uniwill i Wistron.

W Europie, oprócz produktów firm Gericom i Mediom, notebooki wyposażone w procesory GeForce Go 6 GPU będą także osiągalne w postaci wyrobów firm Adam Reisig GmbH (Niemcy), AJP (Wielka Brytania), Aquarius (Rosja), Enface (Włochy), Evesham Technology Ltd. (Wielka Brytania), iRU (Rosja) MV (UK) i Rover (Rosja).

"Procesor graficzny NVIDIA GeForce Go 6600 GPU udostępnia zaawansowane technologie i wysoką wydajność, co zwiększa przyjemność korzystania z notebooków marki Tecra”, powiedział Taro Hiyama, wiceszef marketingu działu Digital Products Division w firmie Toshiba.

Więcej komputerów przenośnych z procesorami GeForce Go 6 zaoferują wkrótce firmy Acer, Medion i Packard Bell oraz liczni producenci OEM – pierwszych dostaw spodziewać się należy pod koniec marca bieżącego roku. Pełną listę partnerów firmy NVIDIA uzyskać można na stronie www.nvidia.pl

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn