Na konferencji IDF NVIDIA przedstawia NFORCE oraz technologię SLI przeznaczone dla platformy INTEL

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NA KONFERENCJI IDF NVIDIA PRZEDSTAWIA NFORCE ORAZ TECHNOLOGIĘ SLI PRZEZNACZONE DLA PLATFORMY INTEL

NVIDIA zaprezentuje także technologie TurboCache i nForce

SANTA CLARA, Kalifornia - 28 lutego 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformowała dzisiaj, że na rozpoczynającej się w tym tygodniu konferencji Intel Developer Forum (IDF) zaprezentuje przeznaczony dla platformy Intel chipset nForce™ wraz z obsługą technologii NVIDIA® SLI. Tematem jednej z prezentacji dyrektora działu chipsetów w firmie NVIDIA, Drew Henry’ego, będzie „Nowy pecet dla entuzjastów”, podczas której przedstawi on zalety zastosowania chipsetów NVIDIA i technologii przez nie udostępnianych: SLI czy sprzętowego firewalla.

„Doświadczeni gracze i fani pecetów dobrze wiedzą, że technologia SLI i chipsety firmy NVIDIA są synonimem niezwykłej wydajności i wyjątkowych funkcji”, powiedział Drew Henry. Bardzo się cieszę, że będę mógł zaprezentować uczestnikom IDF-u przegląd możliwości nowych układów przeznaczonych dla platformy Intela”. Swój wykład będzie miał także Barry Wagner, jeden z dyrektorów działu marketingu w firmie NVIDIA, który przedstawi zalety technologii TurboCache.

Na swoim stoisku NVIDIA zaprezentuje różne produkty i technologie, między innymi:

  • chipset NVIDIA nForce4,
  • technologię NVIDIA SLI™, która pozwala użytkownikom wykorzystać połączoną moc przetwarzania dwóch akceleratorów graficznych z procesorami GeForce,
  • technologię MXM (Mobile PCI Express Module), ułatwiającą wprowadzanie na rynek nowych generacji mobilnych procesorów graficznych,
  • procesory NVIDIA GeForce™ 6200 z technologią TurboCache™, nowym, opatentowanym rozwiązaniem sprzętowo-programowym, pozwalającym układowi GPU na przesyłanie danych prosto do pamięci systemowej komputera,
  • procesory z serii NVIDIA GeForce 6 przeznaczone dla magistrali dla PCI Express, pełną linię doskonałych układów graficznych, które od momentu ich premiery zdobyły w prasie na całym świecie ponad 500 nagród.

NVIDIA jest Złotym Sponsorem konferencji IDF, wydarzenia, które gromadzi inżynierów, producentów i decydentów z całego sektora IT. Mogą oni dzięki niemu przedyskutować kierunki rozwoju technologii informatycznych oraz ich wpływ na życie i pracę ludzi.

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn