NVIDIA i ESWC łączą siły - powstaje nowa generacja graczy

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NVIDIA I ESWC ŁĄCZĄ SIŁY - POWSTAJE NOWA GENERACJA GRACZY

NVIDIA sponsoruje jedną z największych międzynarodowych imprez dla graczy

SANTA CLARA, Kalifornia - 8 marca 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych i komitet organizacyjny The Electronic Sports World Cup (ESWC) poinformowali dzisiaj, że firma NVIDIA została głównym sponsorem imprezy Electronic Sports World Cup 2005. Założona w 2003 roku, ESWC jest jedną z najważniejszych organizacji w branży e-sportu, organizującą mistrzostwa na całym świecie. Współpraca z ESWC potwierdza zaangażowanie firmy NVIDIA w rozwój społeczności graczy.

“NVIDIA stara się znaleźć nowe, ciekawe sposoby na wspieranie pecetowej rozrywki”, powiedział David Roman, wiceszef działu marketingu w firmie NVIDIA. „Imprezy organizowane przez ESWC na całym świecie przyciągają wielu najlepszych graczy. Rok 2005, wobec premier nowych, wspaniałych gier i doskonałego sprzętu do ich uruchamiania, zapowiada się wyjątkowo interesująco”.

NVIDIA ESWC składa się z aż 1500 międzynarodowych imprez, w których zagra ponad 250 tysięcy e sportowców – amatorów i profesjonalistów. Po tej fazie kwalifikacyjnej nastąpią finały krajowe – kolejne 50 zawodów, rozgrywanych pomiędzy najlepszymi graczami na świecie. Wielki Finał ESWC będzie miał miejsce w Paryżu, w dniach od 6 do 10 lipca bieżącego roku. W ciągu tych pięciu wypełnionych rozgrywkami, koncertami oraz innymi imprezami dni, 800 mistrzów z całego świata walczyć będzie o nagrody o wartości ponad 300 tysięcy dolarów. Odpowiednia do skali wydarzenia obsługa medialna obejmować będzie między innymi specjalny program telewizyjny oraz bezpośrednie transmisje satelitarne oraz internetowe.

Więcej informacji na temat NVIDIA ESWC uzyskać można pod adresem //www.esworldcup.com/

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn