Superszybkie pamięci DDR2 firmy Corsair dla chipsetów NVIDIA NFORCE®4 SLI™ INTEL® edition

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
SUPERSZYBKIE PAMIĘCI DDR2 FIRMY CORSAIR DLA CHIPSETÓW NVIDIA NFORCE®4 SLI™ INTEL® EDITION

Nowy program marketingowy firmy NVIDIA pomaga promować specjalnie podkręcone kości pamięci DIMM dla użytkowników chipsetów NVIDIA nForce®4 SLI™ Intel® Edition

SANTA CLARA, Kalifornia - 5 kwietnia 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformowała dzisiaj, że firma Corsair Memory wybrana została jako partner w nowym programie marketingowym, którego celem jest pomoc klientom w znalezieniu i zakupie najszybszych modułów DDR2, przetestowanych do współpracy z komputerami i płytami głównymi wyposażonymi w chipset NVIDIA nForce4 SLI Intel Edition. W ramach tego programu firma Corsair oraz inni producenci pamięci wytwarzający moduły DDR2 o wysokiej wydajności będą mogli przetestować je pod względem zgodności z nowym chipsetem NVIDIA nForce4 SLI Intel Edition. Po uzyskaniu certyfikatu będą oni mogli używać specjalnych oznaczeń „Rekomendowane dla NVIDIA nForce4 SLI Intel Edition”. Pierwszymi modułami opatrzonymi nowym znakiem są pamięci XMS2 firmy Corsair.

“Firmy Corsair i NVIDIA mają wspólny cel – zapewnić graczom zbudowanie możliwie najlepszego i najszybszego komputera”, powiedział John Beekley, jeden z wiceszefów firmy Corsair. „Najważniejszym zadaniem chipsetu NVIDIA nForce4 SLI Intel Edition jest uzyskanie jak największej wydajności i cieszymy się, że nasze nowe moduły o dużej szybkości i małych opóźnieniach pomogą w osiągnięciu tego celu”.

Moduły pamięci dostarczane do testów muszą być zgodne z wymaganiami organizacji JEDEC i spełniać minimalne wymogi wydajnościowe, wśród których znajdują się: taktowanie 667 MHz i timingi 4-4-4-12-2T. Naturalnie bardziej agresywne ustawienia, np. 3-2-2-8-1T są również mile widziane. Wszystkie zatwierdzone moduły będą zaprezentowane zarówno na stronie www.nvidia.pl, jak i na przeznaczonej dla graczy witrynie www.nzone.co.uk.

Więcej informacji na temat chipsetów NVIDIA nForce4 SLI Intel Edition uzyskać można na stronie www.nvidia.pl

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóĽnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn