Technologia NVIDIA® TurboCache™ w komputerach wiodących europejskich producentów

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
TECHNOLOGIA NVIDIA® TURBOCACHE™ W KOMPUTERACH WIODĄCYCH EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW

Technologia NVIDIA TurboCache cieszy się coraz większym uznaniem europejskich producentów komputerów

SANTA CLARA, Kalifornia - 7 kwietnia 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformowała dzisiaj, że wielu wiodących europejskich producentów komputerów wyposażyło swoje produkty w procesor graficzny GeForce™ 6200 z technologią TurboCache. Wykorzystując zwiększoną przepustowość magistrali PCI Express, technologia NVIDIA TurboCache pozwala procesorowi graficznemu na przesyłanie danych do głównej pamięci komputera i minimalizowanie w ten sposób użycia lokalnej pamięci karty graficznej.

„Jeśli ktokolwiek zastanawiał się, jakie korzyści może mieć magistrala PCI Express dla rynku tanich komputerów, najlepszą odpowiedzią jest technologia TurboCache”, powiedział Roy Taylor, wiceszef działu sprzedaży w rejonie EMEA w firmie NVIDIA. „Technologia TurboCache została zaprojektowana tak, by zaoferować maksymalny poziom wydajności przy niewielkiej cenie i bardzo się cieszymy, że znalazła ona tak pozytywny odzew, zwłaszcza wśród producentów komputerów.

Wśród licznych producentów oferujących komputery z technologią NVIDIA TurboCache są między innymi znane z naszego rynku firmy Komputronik, NTT i Vobis:

Birg Computer (Austria) Pouliadis (Grecja) StartMaster (Rosja)
Chiligreen (Austria) BAS (Holandia) ADL PC (Hiszpania)
Midt Data (Dania) Paradigit (Holandia) Airis (Hiszpania)
Zitech (Dania) SKY (Holandia) IHDE (Hiszpania)
Multimedis (Francja) Ergo Italia (Włochy) EUD (Szwecja)
Unika (Francja) Komplett (Norwegia) Network (Szwecja)
Arlt Computer (Niemcy) NTT (Polska) Escort (Turcja)
B.com (Niemcy) Komputronik (Polska) MKS (Ukraina)
Hyrican (Niemcy) Vobis (Polska) Versiya (Ukraina)
Tarox (Niemcy) Excimer DM (Rosja) Mesh (Wielka Brytania)
Yakumo (Niemcy) Formoza (Rosja) Time (Wielka Brytania)
Info Quest (Grecja) ISM (Rosja) Viglen (Wielka Brytania)
Multirama (Grecja) K-Systems (Rosja)
Oktabit (Grecja) NT Computer (Rosja)

 

Wykorzystując w swoich produktach technologię NVIDIA TurboCache producenci komputerów mogą teraz zaoferować swoim klientom najlepsze w swojej klasie pecety, które mimo swojej niewysokiej ceny pozwalają cieszyć się szybką grafiką 3D i pełną obsługą technologii Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0 oraz NVIDIA PureVideo™.

Więcej informacji na temat technologii NVIDIA TurboCache znaleźć można na stronie www.nvidia.pl

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóĽnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn