NVIDIA prezentuje nagradzane technologie na targach COMPUTEX 2005

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
NVIDIA PREZENTUJE NAGRADZANE TECHNOLOGIE NA TARGACH COMPUTEX 2005

Produkty firmy NVIDIA oferują doskonałe zdjęcia, wideo, gry i wydajność

COMPUTEX 2005 - TAJPEJ, TAJWAN - 31 MAJA 2005 - NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, poinformował dzisiaj, że na targach Computex 2005 przedstawi całą gamę nowatorskich technologii i produktów. Podczas imprezy odbywającej się w dniach od 31.05 do 4.06 w Taipei World Trade Center (TWTC), jej goście dowiedzą się, dlaczego powinni „Postawić na NVIDIA” by uzyskać niezwykłe doznania w dziedzinie cyfrowych mediów, gier, zdjęć i wideo za pośrednictwem swoich komputerów PC i innych urządzeń.

Na swoim stoisku (Hall 1, Stoisko 709), firma NVIDIA razem z wieloma partnerami, m.in. firmami Chenbro Micro oraz iWill, prezentować będzie zaawansowane możliwości takich swoich produktów jak:

 • Chipsety NVIDIA nForce™4, zapewniające wysoką wydajność, bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz w zakresie przechowywania danych dla komputerów z procesorami AMD i Intel. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną chipsety nForce z procesorami graficznymi GeForce™ przeznaczone dla komputerów typu Media Center PC oraz barebone.
 • Procesory graficzne z serii NVIDIA GeForce 6, układy najnowszej generacji z pełnej linii produktów przeznaczonych dla komputerów typu desktop.
 • Technologia NVIDIA SLI™ pozwalająca na jednoczesną pracę procesorów graficznych z serii NVIDIA GeForce6 lub NVIDIA Quadro®, dzięki czemu uzyskać można niesamowitą wydajność i niezwykły poziom realizmu w najnowszych grach oraz profesjonalnych aplikacjach do projektowania.
 • Technologia NVIDIA PureVideo™, zaawansowana kombinacja metod sprzętowych i programowych, która znacząco usprawnia możliwości komputerów PC jako urządzenia do odtwarzania wideo, pozwalając na uzyskanie jakości kina domowego w komputerach PC typu desktop i notebookach.
 • Procesory graficzne z serii NVIDIA GeForce Go 6 oraz moduły MXM pozwalają na zastosowanie doskonałych procesorów GeForce 6 w notebookach i umożliwiają wymianę procesorów graficznych w komputerach przenośnych.
 • Urządzenia z procesorami z serii NVIDIA GoForce™, układami znajdującymi zastosowanie w urządzeniach bezprzewodowych produkowanych przez wiodących producentów telefonów komórkowych.

„Targi Computex to doskonała okazja dla firmy NVIDIA na zademonstrowanie, jak ogromny wpływ mają nasze technologie na urządzenia z zakresu mediów cyfrowych, takie jak telefony komórkowe, komputery PC w firmach i w domach, notebooki, stacje robocze i konsole do gier”, powiedział David Roman, wiceszef działu marketingu w firmie NVIDIA. „Wszystkie te rozwiązania zobaczyć można na stoisku firmy NVIDIA i naszych 22 partnerów, prezentujących zalety programu „Postaw na NVIDIA”.
Inne wydarzenia na targach Computex:

 • Pawilony Postaw na NVIDIA: firma NVIDIA jest organizatorem imprez w zewnętrznych pawilonach należących do New York New York Department Store.
 • NVIDIA nForce Show: specjalna ściana wystawowa zaprezentuje 24 płyty główne z chipsetami NVIDIA nForce, wyprodukowane przez takich partnerów jak: Abit, Albatron, Aopen, Arima, Asus, Biostar, Chaintech, DFI, ECS, Epox, Foxconn, Gigabyte, Inventec, iWill, Jetway, MSI, Solek i Tyan.
 • Loterie: podczas pięciu dni targów rozlosowanych zostanie ponad 100 kart graficznych i płyt głównych oraz 5 komputerów barebone sponsorowanych przez firmę iWill. Goście stoiska firmy NVIDIA mogą także wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, wspaniałego komputera do gier wyprodukowanego przez firmę Chenbro Micro, znanego producenta obudów. By wziąć udział w losowaniu, goście targów powinni zebrać znaczki z 10 stoisk, w tym ze stoiska firmy NVIDIA, po czym wrzucić je do urny na stoisku firmy NVIDIA. Każdego dnia odbywać się będą trzy losowania, zaś nagroda główna wylosowana zostanie 4 czerwca.
 • Piękne Tancerki: tancerki z programu “Postaw na NVIDIA” odwiedzać będą stoiska partnerów.
 • Billboardy: na targach prezentowane będą ufundowane przez firmy ASUS, Gigabyte, Leadtek i MSI billboardy programu “Postaw na NVIDIA”.

Produkty firmy NVIDIA prezentować będą jej pratnerzy, między innymi Acer, Abit, Albatron, AMD, Aopen, Arima, ASUSTeK, AVC, Biostar, Chaintech, Chenbro, Clevo, Compal, Corsair, DFI, ECS, Ennyah, Epox, FIC, Foxconn, FSP, Gainward, Galaxy, Geminan, Gigabyte, Innovisio, Inventec, Jetway, Leadtek, Logitech, Medion, Mitac, MSI, Palit, Pine, Prolink, Quanta, Seagate, Sharp, Soltek, Sony, Sparkle, Toshiba, Twinhead, Tyan, Uniwill, XFX i Wistron.

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleźć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn