Procesory graficzne NVIDIA GeForce 7800 GTX dostępne w komputerach mistrzów NVIDIA SLI

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE 7800 GTX DOSTĘPNE W KOMPUTERACH MISTRZÓW NVIDIA SLI

Czołowi partnerzy firmy NVIDIA prezentują zestawy komputerowe z nowym procesorem graficznym

THEALE, ANGLIA - 22 CZERWCA 2005 - w dniu premiery procesora graficznego NVIDIA GeForce 7800 GTX, jego producent, firma NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych informuje, że jest on już dostępny w komputerach Mistrzów NVIDIA SLI. Są to te firmy, które, podobnie jak firma NVIDIA, podzielają jej technologiczną pasję, rozumieją potrzeby oraz wymagania graczy i natychmiast dostarczają na rynek najlepszą technologię.

„Oczekiwanie na grafikę bez ograniczeń zakończyło się w dniu premiery procesora NVIDIA GeForce™ 7800 GTX” powiedział Bartosz Jeziorański, business unit manager w firmie Vobis Polska. „Maksymalna precyzja, szczegółowość i moc przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że procesor NVIDIA GeForce™ 7800 GTX rzeczywiście robi niesamowite wrażenie”.

GeForce 7800 GTX jest osiągalny w komputerach Mistrzów NVIDIA SLI w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz Indiach. Wykorzystując technologię NVIDIA SLI, firmy te mogą zaoferować niezwykłą wydajność dwóch procesorów graficznych GeForce 7800 GTX. Firmy te to:

  • Atelco
  • BOW.it
  • Hyrican
  • IHDE
  • ISM
  • Komplett
  • Paradigit
  • Scan
  • Top Notch Infotronix
  • Tuxon

O procesorach graficznych GeForce™ 7800 GTX Zaprezentowany dzisiaj procesor graficzny NVIDIA® GeForce™ 7800 GTX wyposażony jest w najbardziej zaawansowane technologie generowania efektów graficznych, m.in. Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0, NVIDIA® PureVideo™ i NVIDIA® SLI™. Nowa technologia NVIDIA® CineFX™ oferuje niezwykłą wydajność zmiennopozycyjnego przetwarzania shaderów, dwukrotnie większą niż poprzednia generacja produktów. Podnosząc standardy w dziedzinie wydajności, efektów graficznych, jakości obrazu i funkcjonalności wideo, procesor graficzny GeForce 7800 GTX nadaje komputerom PC niezwykłą moc.

Więcej informacji na temat możliwości zakupu kart graficznych i komputerów z procesorami GeForce 7800 GTX uzyskać można na stronie www.nvidia.pl

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn