Procesory graficzne NVIDIA GEFORCE 7800 GTX są już dostępne

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE 7800 GTX SĄ JUŻ DOSTĘPNE

Europejskie sklepy internetowe oferują już nowy procesor graficzny

THEALE, ANGLIA - 22 CZERWCA 2005 - w dniu premiery procesora graficznego NVIDIA GeForce 7800 GTX, jego producent, firma NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, informuje, że jest on już dostępny w sklepach. Procesor GeForce 7800 GTX można od dzisiaj kupić w jednym z następujących sklepów internetowych:

www.birg.at (Austria) www.multirama.gr (Grecja) www.chip7.pt (Portugalia)
www.midtdata.dk (Dania) www.4launch.nl (Holandia) www.kibutz.com (Hiszpania)
www.cdiscount.fr (Francja) www.alternate.nl (Holandia) www.tiendapc.com (Hiszpania)
www.grosbill.fr (Francja) www.informatique.nl (Holandia) www.datorbutiken.com (Szwecja)
www.ldlc.fr (Francja) www.norrod.nl (Holandia) www.komplett.se (Szwecja)
www.materiel.net (Francja) www.paradigit.nl (Holandia) www.stegcomputer.ch (Szwajcaria)
www.rdc.fr (Francja) www.powerline.nl (Holandia) www.hyrican.de (Szwajcaria)
www.surcouf.fr (Francja) www.komplett.nl (Holandia) www.dabs.com (UK)
www.topachat.fr (Francja) www.chl.it (Włochy) www.ebuyer.co.uk (UK)
www.yourland.fr (Francja) www.eprice.it (Włochy) www.novatech.co.uk (UK)
www.alternate.de (Niemcy) www.nexths.it (Włochy) www.overclockers.co.uk (UK)
www.atelco.de (Niemcy) www.fdchq.com (Bliski Wschód) www.scan.co.uk (UK)
www.eshop.gr (Grecja) www.komplett.no (Norwegia)

„Procesor graficzny GeForce 7800 GTX jest najlepszy w swojej klasie. Widać to wyraźnie po jego jakości i liczbie producentów kart, którzy mają go już w swojej ofercie”, powiedział Roy Taylor, wiceszef działu sprzedaży firmy NVIDIA w regionie EMEA & India. „Po raz pierwszy w historii gracze i entuzjaści komputerów mogą zakupić sprzęt następnej generacji w dniu jego premiery. Jesteśmy pewni, że fakt ten zostanie przyjęty z wielkim uznaniem”.

Poniżej znajduje się częściowa lista producentów komputerów i kart graficznych, oferujących już produkty z procesorem NVIDIA GeForce 7800 GTX:

Albatron InnoVISION
Aopen Leadtek Research Inc.
ASUS Computer International MSI Computer Corporation
BFG Technologies Palit Microsystems Inc.
Biostar PNY Technologies Inc.
Chaintech Computer Co Point of View
Gainward Co. Ltd Prolink
Galaxy Sparkle, Computer Co. Ltd
Gigabyte Technology Co. Ltd XFX

O procesorach graficznych GeForce™ 7800 GTX
Zaprezentowany dzisiaj procesor graficzny NVIDIA® GeForce™ 7800 GTX wyposażony jest w najbardziej zaawansowane technologie generowania efektów graficznych, m.in. Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0, NVIDIA® PureVideo™ i NVIDIA® SLI™. Nowa technologia NVIDIA® CineFX™ oferuje niezwykłą wydajność zmiennopozycyjnego przetwarzania shaderów, dwukrotnie większą niż poprzednia generacja produktów. Podnosząc standardy w dziedzinie wydajności, efektów graficznych, jakości obrazu i funkcjonalności wideo, procesor graficzny GeForce 7800 GTX nadaje komputerom PC niezwykłą moc.

Więcej informacji na temat możliwości zakupu kart graficznych i komputerów z procesorami GeForce 7800 GTX uzyskać można na stronie www.nvidia.pl

[tabasco]

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleĽć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn