NVIDIA najbardziej cenioną firmą według organizacji Global Semiconductor Alliance

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


NVIDIA najbardziej cenioną firmą według organizacji Global Semiconductor Alliance

SANTA CLARA, KALIFORNIA — 11 GRUDNIA 2007 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii obliczeń wizualnych, poinformowała dzisiaj, że organizacja Global Semiconductor Alliance (GSA) przyznała jej nagrodę dla „Most Respected Public Fabless Company”. Nagroda ta jest wyrazem uznania wysokiej pozycji firmy NVIDIA w branży, jej produktów, wizji i możliwości rozwoju.

„NVIDIA tytuł Most Respected Public Fabless Company otrzymała po raz trzeci, co dodatkowo podkreśla wyjątkową pozycję firmy”, powiedział Jodi Shelton, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy GSA.

O GSA
Misją GSA jest wspieranie rozwoju światowego przemysłu półprzewodników poprzez budowanie bardziej efektywnego systemu relacji. Jest to możliwie dzięki coraz lepszej współpracy firm zajmujących się zarówno opracowywaniem technologii jak i bezpośrednią produkcją półprzewodników (właściciele fabryk). Więcej informacji znaleźć można na stronie www.gsaglobal.org.

O firmie NVIDIA
NVIDIA jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro™ na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

# # #

Copyright © 2007 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn