Renifery świętego mikołaja są zgodne: nowy chipset NVIDIA nForce 780i SLI to niezbędny element platform do grania z procesorami Intel Yorkfield

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223


Renifery świętego mikołaja są zgodne: nowy chipset NVIDIA nForce 780i SLI to niezbędny element platform do grania z procesorami Intel Yorkfield

Obsługa technologii NVIDIA 3-Way SLI™ oraz ekstremalny overclocking spełnią życzenia graczy podczas nadchodzących Świąt

SANTA CLARA, KALIFORNIA — 17 GRUDNIA 2007 — w samym szczycie świątecznych zakupów firma NVIDIA, światowy lider technologii obliczeń wizualnych, zaprezentowała chipset następnej generacji NVIDIA nForce® 780i SLI, zaprojektowany specjalnie dla procesorów QX9650 z szyną 1333 FSB firmy Intel (oznaczenie kodowe: Yorkfield). Nowy chipset nForce 780i SLI oferuje wiele nowości, między innymi obsługę specyfikacji ESA (Enthusiast System Architecture) oraz PCI Express 2.0. To także pierwszy chipset obsługujący nową technologię NVIDIA 3-way SLI™, wyjątkowe rozwiązanie graficzne wykorzystujące wiele procesorów graficznych NVIDIA® GeForce®.

„Nasi klienci nie marzą o niebieskich migdałach. Oni chcą grać w Crysis w pełnej graficznej glorii tej gry, wykorzystując technologię NVIDIA SLI”, powiedział Kelt Reeves, prezes firmy Falcon Northwest. „Z chipsetem i nForce 780i i procesorem Intel Yorkfield pod maską, marzenia te szybko staną się rzeczywistością. Jesteśmy zachwyceni mogąc zaoferować naszym klientom w pełni wyposażone komputery nie z jedną, nie z dwiema, ale z trzema najbardziej ekstremalnymi procesorami graficznymi GeForce firmy NVIDIA – idealną platformę do gry w najbardziej zaawansowanych grach jakie do tej pory opracowano”.

Technologia NVIDIA 3-way SLI oferuje niezrównane wrażenia w grach, zapewniając do 2,8x wzrost wydajności w stosunku do tradycyjnych platform z jedną kartą graficzną. W najnowocześniejszych współczesnych grach, takich jak Crysis i Call of Duty 4: Modern Warfare, technologia 3-way SLI pozwala na podniesienie rozdzielczości odpowiednio do 1900x1200 i 2500x1600, przy wykorzystaniu wszystkich najnowszych efektów, takich jak oświetlenie HDR, rozmycie ruchu i realistyczne efekty środowiskowe.

Wśród światowych producentów komputerów i wiodących producentów płyt głównych, którzy zaoferują produkty wykorzystujące chipsety NVIDIA nForce 780i SLI znajdują się między innymi takie firmy jak: Arlt, Asus, Atelco, Biohazard Computers, Chiligreen, Colorful, CyberPower, Digital Storm, Ditech, EVGA, Falcon Northwest, Gigabyte, HP, Hypersonic, Ibuypower, K&M Elektronik, Maingear, Meijin, MSI, Puget, Rombus, Vigor Gaming, Voodoo PC, Warmachine, XFX oraz Xi.

Więcej informacji na temat chipsetów NVIDIA nForce z serii 700, w tym układach nForce 780i SLI i nForce 750i SLI, znaleźć można na stronie: //www.nvidia.pl/object/nforce_700i_pl.html.

O firmie NVIDIA
NVIDIA jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro™ na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do, zastosowań, wpływu, możliwości i wydajności chipsetów NVIDIA nForce 780i MCPs oraz technologii SLI; terminarza dostępności i źródeł dostępności chipsetów NVIDIA nForce 780i są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-Q za okres finansowy zakończony 28 października 2007 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

# # #

Copyright © 2007 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn