Buzz Aldrin przedstawi na NVISION 08 film „Fly Me To The Moon”

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223

Fly Me To The Moon
Fly Me To The Moon
Fly Me To The Moon
Fly Me To The Moon

Buzz Aldrin przedstawi na NVISION 08 film „Fly Me To The Moon”

SANTA CLARA, KALIFORNIA — 10 LIPCA 2008 — NVIDIA poinformowała dzisiaj, że podczas imprezy NVISION® 08 odbędzie się specjalny pokaz filmu „Fly Me to the Moon” („Kosmiczna przygoda”), najnowszego animowanego filmu 3D, którego premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się w sierpniu 2008 roku. Projekcję rozpocznie wystąpienie Buzza Aldrina, drugiego człowieka na Księżycu, członka załogi Apollo 11, który w niewielkiej roli gra w „Kosmicznej przygodzie” samego siebie. Gościem specjalnym pokazu będzie reżyser filmu, Ben Stassen, z brukselskiej firmy nWave Pictures.

Projekcja filmu „Fly Me to the Moon”, otwarta dla wszystkich uczestników NVISION 08, odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia o godzinie 20.00 w Center for the Performing Arts w San Jose w Kalifornii. Rejestracji na imprezie NVISION 08 dokonać można pod adresem //www.amireg.com/nvision08/intro.html.

Buzz Aldrin powiedział: „Praca przy tym filmie była niezłą zabawą. Spodziewam się, że przybliży on historyczną misję Apollo 11 nowym pokoleniom dzieci oraz ich rodziców. Mam nadzieję, że podczas NVISION 08 spotkam się ze świetną publicznością, młodszą i starszą”.

„Filmy 3D mają taki potencjał, że mogą stanowić drugą rewolucję w historii kinematografii, porównywalną z przejściem od filmu niemego do dźwiękowego”, powiedział Ben Stassen. „3D to nowy filmowy język, który pozwala widowni dosłownie poczuć, że są częścią opowieści”.

„Fly Me to the Moon” to pierwszy komputerowo animowany film zaprojektowany, stworzony i wyprodukowany wyłącznie w 3D. Będzie to także pierwszy film, który będzie pokazywany tylko w 3D”, dodał Ben Stassen.
W filmie dozwolonym dla widzów w dowolnym wieku usłyszymy między innymi głosy takich aktorów jak Ed Begley Jr., Tim Curry, Christopher Lloyd, Kelly Ripa i Nicollette Sheridan.

O NVISION 08
Odbywająca się w dniach 25-27 sierpnia 2008 roku w San Jose w Kalifornii impreza NVISION 08 to trzydniowe wydarzenie dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy są pasjonują się grafiką komputerową. Wezmą w nim udział tysiące inżynierów, projektantów, twórców oprogramowania, badaczy, artystów, entuzjastów, graczy, filmowców, biznesmenów i użytkowników z całego świata. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są pod adresem //www.amireg.com/nvision08/intro.html.

O firmie NVIDIA
NVIDIA (Nasdaq: NVDA) jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro™ na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Pierwsza konferencja NVISION 08 odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia 2008 w San Jose w Kalifornii. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl oraz www.nvision08.com.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do: wydarzeń i przewidywanych uczestników NVISION; przyszłości i wpływu filmów 3D są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone: zmiany terminu lub zaniechania organizacji NVISION 08, rozwoju technologii, wpływu konkurencji oraz produktów i technologii konkurencji oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-K za okres finansowy zakończony 27 kwietnia 2008 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

# # #

Copyright © 2008 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn