NVIDIA Zapowiada Pierwszy Emerging Companies Summit W Czasie NVISION 08

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223

NVIDIA Zapowiada Pierwszy Emerging Companies Summit W Czasie NVISION 08

SANTA CLARA, KALIFORNIA — 17 LIPCA 2008 — NVIDIA Corporation, światowy lider technologii obliczeń wizualnych, zapowiedział dzisiaj Emerging Companies Summit (Szczyt Firm Rozwijających się), dwudniową konferencję przeznaczoną dla przedsiębiorców, właścicieli firm z rynku venture capital (finansowania projektów dużego ryzyka) oraz bankierów inwestycyjnych, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia 2008 roku w San Jose w Kalifornii. Emerging Companies Summit, sponsorowany przez Cooley Godward Kronish LLP, Morgan Stanley oraz RR Donnelley, będzie częścią imprezy NVISION® 08, odbywającej się w San Jose w Kalifornii i poświęconej między innymi technologii CUDA i obliczeniom o wysokiej wydajności, grafice komputerowej, zastosowaniom komputerów w życiu codziennym oraz grom komputerowym.

„Nasz pierwszy Emerging Companies Summit to doskonałe miejsce spotkania dla najbardziej kreatywnych firm i ludzi zajmujących się grafiką komputerową i procesorami graficznymi”, powiedział Jeff Herbst, wiceprezes działu rozwoju biznesu w firmie NVIDIA. „Chcielibyśmy, aby szczyt stał się katalizatorem innowacji i możliwości biznesowych w dziedzinach grafiki komputerowej i obliczeń o wysokiej wydajności”.

Oprócz prezentacji ponad 60 firm wykorzystujących moc procesorów graficznych w grafice komputerowej i obliczeniach o wysokiej wydajności, w czasie Emerging Companies Summit znajdzie się także miejsce na dyskusje panelowe o roli GPU we współczesnej informatyce oraz „pogawędkę przy kominku” z Jen-Hsun Huangiem, prezesem i CEO firmy NVIDIA, moderowaną przez znanego analityka Jona Peddie. Wśród spodziewanych uczestników znajdują się takie rozwijające się firmy jak Acceleware, Cooliris, Elemental Technologies, Emergent Game Technologies, MotionDSP, NaturalMotion, Right Hemisphere i inne.

„Organizowany przez firmę NVIDIA Emerging Companies Summit jest pierwszą konferencją skupiającą wiodących inwestorów i przedsiębiorców w dyskusji o ekosystemach grafiki komputerowej i obliczeń o wysokiej wydajności – ich komponentach, wyzwaniach i obietnicach, jakie niosą dla przyszłości informatyki”, powiedział Torsten Reil, dyrektor generalny firmy NaturalMotion. „Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc wziąć udział w szczycie i stać się częścią wydarzenia zmieniającego oblicze technologii”.

Aby wziąć udział w Emerging Companies Summit odbywającym się w czasie NVISION 08, prosimy o rejestrację pod adresem: //www.nvision2008.com/Professionals/emerging-companies-summit.cfm

O firmie NVIDIA
NVIDIA (Nasdaq: NVDA) jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro® na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Pierwsza konferencja NVISION 08 odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia 2008 w San Jose w Kalifornii. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl oraz www.nvision08.com.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do: funkcji, wydajności, zastosowań, możliwości i wpływu PerfHUD 6.0, FX Composer 2.5, NVIDIA Shader Debugger, technologii NVIDIA SLI i zestawu profesjonalnych narzędzi NVIDIA; wykorzystania złożonych shaderów oraz cen i dostępności narzędzi NVIDIA są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-K za okres finansowy zakończony 27 kwietnia 2008 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

# # #

Copyright © 2008 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn