NVIDIA ujawnia plan kluczowych wydarzeń na NVISION 08

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223

NVIDIA ujawnia plan kluczowych wydarzeń na NVISION 08

CEO NVIDIA Jen-Hsun Huang rozpocznie NVISION w poniedziałek 25 sierpnia; osobistość świata techniki i telewizji NBC11, Scott Budman, poprowadzi drugi dzień wraz z wielkimi gwiazdami; Specjaliści od efektów specjalnych, Jamie Hyneman i Adam Savage wystąpią trzeciego dnia na sesji zamknięcia

SANTA CLARA, Kalifornia — 11 sierpnia 2008 — NVIDIA ogłosiła dzisiaj szczegóły dotyczące najwazniejszych wydarzeń NVISION® 08. Impreza odbywająca się 25-27 sierpnia 2008 w San Jose w Kalifornii, jest trzydniowym mega wydarzeniem dla profesjonalistów i entuzjastów technologii i obliczeń wizualnych. Najważniejsze wydarzenia odbędą się w San Jose Center for the Performing Arts i są otwarte dla wszystkich zarejestrowanych uczestników.

NVISION 08 rozpocznie się w poniedziałek, 25 sierpnia o 13:00, wystąpieniem Jen-Hsun Huang, CEO i przewodniczącego NVIDIA. Jen-Hsun Huang omówi znaczące innowacje w dziedzinie obliczeń wizualnych. Jego wystąpienie poruszy tematy ważne dla czołowych projektantów, naukowców i kreatywnych profesjonalistów. Wśród gości specjalnych znajdą się Jeff Han, guru do spraw technologii multi-touch (i jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób świata wg magazynu Time), aktorka Tricia Helfer znana z serialu Battlestar Galactica oraz Burn Notice, który zaprezentuje jak technologia obliczeń wizualnych wpłynęła na przemysł telewizyjny i filmowy.

We wtorek, 26 sierpnia o 9:00, dziennikarz biznesowy NBC 11, Scott Budman, odbędzie serię wywiadów z wyjątkowymi ludźmi, którzy reprezentują unikalny sposób postrzegania technologii obliczeń wizualnych i ich wpływu na nasze życie: począwszy od profesjonalnego projektowania poprzez sztukę, rozrywkę, sport, a na eksploracji kosmosu skończywszy. Jako goście specjalni wystąpią Bernard Charlès, CEO firmy Dassault Systèmes; Eileen Collins, były dowódca promu kosmicznego NASA; Lorne Lanning, reżyser filmowy i założyciel Oddworld oraz Kyle Busch, odkrycie wyścigów NASCAR.

Konferencja NVISION 08 zostanie zamknięta w środę, 27 sierpnia o 15:00 wyjątkowym pokazem zorganizowanym przez ekspertów ds efektów specjalnych znanych z telewizji: Jamie’ego Hynemana oraz Adama Savage’a. Są oni znani ze swojego program telewizyjnego – MythBusters.

O NVISION 08
Odbywająca się w dniach 25-27 sierpnia 2008 roku w San Jose w Kalifornii impreza NVISION 08 to trzydniowe wydarzenie dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy są pasjonują się grafiką komputerową. Wezmą w nim udział tysiące inżynierów, projektantów, twórców oprogramowania, badaczy, artystów, entuzjastów, graczy, filmowców, biznesmenów i użytkowników z całego świata. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są pod adresem //www.amireg.com/nvision08/intro.html.

O firmie NVIDIA
NVIDIA (Nasdaq: NVDA) jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro™ na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Pierwsza konferencja NVISION 08 odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia 2008 w San Jose w Kalifornii. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl oraz www.nvision08.com.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do: zalet, funkcji, wydajności i możliwości procesorów graficznych NVIDIA GeForce z serii 9, technologii NVIDIA PhysX, obliczeń ogólnego zastosowania CUDA oraz technologii SLI; przyszłych zastosowań komputerów PC oraz dostępności nowych procesorów graficznych NVIDIA GeForce są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone, opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-K za okres finansowy zakończony 27 kwietnia 2008 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń.

# # #

Copyright © 2008 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn