NVIDIA poprawia obsługę grafiki dla milionów użytkowników Windows 7

 
 

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223

NVIDIA poprawia obsługę grafiki dla milionów użytkowników Windows 7

Nowe sterowniki kart graficznych dla Windows 7 Beta dostępne już teraz bezpośrednio ze strony NVIDIA.pl

SANTA CLARA, CA— 2 MARZEC, 2009 — NVIDIA ogłosiła dzisiaj dostępność nowych sterowników dla kart graficznych opartych na układach NVIDIA® GeForce® GPU, które są przeznaczone dla posiadaczy nowego systemu Windows 7 Beta. Sterowniki można już pobrać z witryny www.nvidia.pl. Dzisiejsze wydarzenie to początek regularnych aktualizacji sterowników NVIDIA dla nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu. Windows 7 będzie pierwszym systemem operacyjnym z serii Windows , który w pełni integruje i czerpie korzyści z GPU – zarówno dla grafiki jak i przetwarzania równoległego.

“Windows 7 Beta już od premiery, która miała miejsce w zeszłym miesiącu, był chętnie testowany przez setki tysięcy posiadaczy kart NVIDIA GeForce, podekscytowanych wieloma graficznymi usprawnieniami jakie Microsoft dodał w swoim nadchodzącym systemie,” powiedział Ujesh Desai, wiceprezydent GeForce desktop business w NVIDIA.

Udostępnione dzisiaj na stronie NVIDIA.com, sterowniki dla kart GeForce oznaczone wersją version 181.71, wspierają nowy model sterownika Microsoftu - Windows Display Driver Model (WDDM) v1.1. Zasilane przez procesory graficzne NVIDIA DirectX 10, sterowniki WDDM v1.1 dostarczają optymalnych doświadczeń wizualnych w Windows 7. Sterowniki te oferują zwiększoną wydajność i stabilność w aplikacjach 2D jak i 3D, a także trójwymiarowy pulpit Windows Aero.

“Wierzymy, że nasz ogromny wysiłek i dwuletnia współpraca z firmą Microsoft wyda owoce i opłaci się szczególnie posiadaczom GPU GeForce, w momencie gdy Windows 7 pojawi się oficjalnie,” powiedział Dwight Diercks, wice-dyrektor w dziale oprogramowania NVIDIA. “Nasi klienci domagają się większej szybkości i bardziej wizualnych wrażeń,a za sprawą wielu nowych funkcji wykorzystywanych przez procesory graficzny wliczając w to obliczenia DirectX, wierzymy, możemy zapewnić, że Windows 7 będzie dobrze przygotowany aby sprostać tym potrzebom.”

Aby pobrać nowe sterowniki dla kart NVIDIA, przeznaczone dla Windows 7 Beta, proszę odwiedzić: //www.nvidia.pl/object/windows_7_pl.html

O firmie NVIDIA
NVIDIA (Nasdaq: NVDA) jest światowym liderem technologii obliczeń wizualnych i twórcą GPU (procesora graficznego), układu o wysokiej wydajności oferującego nowoczesną, interaktywną grafikę w stacjach roboczych, komputerach osobistych, konsolach do gier i urządzeniach przenośnych. NVIDIA oferuje produkty z serii GeForce® dla zastosowań rozrywkowych i domowych, Quadro™ na rynku profesjonalnego projektowania i wizualizacji oraz Tesla™ dla rynku obliczeń o wysokiej wydajności. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, z biurami w Azji, Europie i w obu Amerykach. Więcej informacji można znaleźć w internetowej witrynie firmy pod adresem www.nvidia.pl.

Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym, ale nie ograniczając się do: funkcji, korzyści, wydajności i możliwości procesorów graficznych NVIDIA GeForce oraz Windows 7; są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. Ryzyko to i niepewność dotyczą, ale nie są do nich ograniczone: rozwoju sprawniejszej lub szybszej technologii, przystosowania procesorów do obliczeń równoległych; opóźnień we wprowadzaniu do produkcji nowych produktów, opóźnień w integrowaniu produktów, zmian w preferencjach i potrzebach użytkowników, przyjęcia nowych produktów i technologii przez rynek, opracowywania nowych technologii, błędów wynikających z procesu produkcyjnego lub w oprogramowaniu, przyjęcia produktów konkurencji przez naszych klientów zamiast naszych produktów, ogólnych trendów w branży w tym cyklicznych trendów w przemyśle półprzewodników, wpływu produktów konkurencji oraz zmian w cennikach, zmian w standardach przemysłowych oraz interfejsach oraz innych czynników ryzyka wyszczególnianych w pewnych okresach czasu w raportach firmy NVIDIA przesyłanych do Securities and Exchange Commission (Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), w tym w dokumencie Form 10-Q za okres finansowy zakończony 28 pażdziernika 2007 roku. Kopie dokumentów dostarczonych Komisji są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej firmy NVIDIA. Te wybiegające w przyszłość oświadczenia obowiązują tylko w chwili ich opublikowania. Firma NVIDIA nie podejmuje żadnych zobowiązań dotyczących aktualizacji tych wybiegających w przyszłość oświadczeń

# # #

Copyright © 2009 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, Quadro i Tesla są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi w Stanach Zjednoczonych i pozostałych krajach. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn