NVIDIA ION Challenge
INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
Nowości na temat ION

ION - Recenzje

 
 

BenchmarkPL

Nagroda: Good product award

Granie w gry na komputerze stacjonarnym to nic wielkiego. Ale gdy komputer tego typu dosłownie mieści się na dłoni - to już coś! Testujemy referencyjną platformę NVIDIA ION, czyli pełnoprawnego peceta, który zajmuje niewiele miejsca, pracuje bardzo cicho i pobiera mało prądu. Do tego oferuje przyzwoite wyposażenie, radzi sobie z grami i płynnie odtwarza filmy HD!

PC Lab

Ion to znaczne przyspieszenie wydajności „atomowej” platformy i zbliżenie jej możliwości do tego, co oferują dzisiaj zwykłe stacjonarne komputery. Komputer korzystający z układu NVIDII nie jest kolejnym prostym „okienkiem” do sieci, o ograniczonych możliwościach, ale w pełni sprawną maszyną, która może zadziwić szybkością wyświetlania wysokorozdzielczych filmów i obrazu w grach.

Onet

NVIDIA ION to idealny komputer Media PC, pełniący rolę centrum multimediów. Może odtwarzać filmy HD muzykę, zaoferować dostęp do internetu. Jest także wystarczająco wydajny, by pozwolić na granie w niewymagające gry i nowsze tytuły, jeśli obniżymy detale graficzne i rozdzielczość.

Chip Poland

Zresztą, wystarczy popatrzeć na wynik 3D Mark 06: żaden z netbooków nie był w stanie nawet go uruchomić, podczas gdy ION osiągnął 1195 punktów - 10x więcej, niż najgorszy ze "zwykłych" komputerów przenośnych i nieco połowę mniej, niż wynosi średnia pełnoprawnych laptopów. Wow. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn