Gry PC

 
 

 
L.A. Noire

Wydawca

Rockstar Games

Strona internetowa gry

L.A. Noire

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

11-11-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis L.A. Noire

Ciesząca się popularnością gra przygodowa L.A. Noire debiutuje w wersji na komputer PC z ulepszoną grafiką, bezpłatnymi dodatkami do pobrania oraz pełną obsługą technologii NVIDIA 3D Vision.

L.A. Noire to utrzymana w klasycznym stylu historia detektywistyczna, w której to Ty dokonujesz wyborów i decydujesz o wynikach prowadzonych śledztw i ich powodzeniu. Wydana 8 listopada wersja na komputer PC podąża śladem wcześniejszej edycji przeznaczonej na konsole, która zdobyła znakomite recenzje i sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy.

Przygotowane na komputery PC wydanie "The Complete Collection" zawiera wszystkie dodatki, które użytkownicy konsol musieli pobierać odpłatnie oraz poprawioną grafikę i dostępną bez dodatkowych instalacji obsługę technologii NVIDIA 3D Vision - abyś mógł przeżywać przygody detektywa Cole'a Phelps'a w stereoskopowym 3D.

W rozmowie z serwisem IGN na temat ulepszeń, jakie pojawiły się w wersji na PC, wydawca gry L.A Noire, Rockstar Games powiedział:

"Wdrożyliśmy technologię 3D tak, aby dodać głębi i realizmu do świata gry, uwydatniając najdrobniejsze detale zamiast przytłaczać gracza. Docenicie subtelne aspekty, takie jak unoszące się smugi dymu papierosowego, opadające drobiny pyłu i promienie słoneczne wpadające przez przysłonięte okna, które prezentują się niesamowicie w 3D."

Jak już wspomniano, dostępne są również inne ulepszenia: "W wersji przeznaczonej na komputer PC zawarliśmy możliwość dostosowania wielu ustawień grafiki i wydajności. Gracze mogą zmieniać rozdzielczość, liczbę wyświetlanych klatek na sekundę, antyaliasing (do 6X), filtrowanie anizotropowe (do 4X) i SSAO. Ponadto możliwe jest skalowanie interfejsu użytkownika, ustawienie cieniowania, tekstur, oświetlenia i całkowitego poziomu detali. Konfigurowalne jest również mapowanie klawiatury, a dla użytkowników, którzy wolą korzystać z kontrolerów do gier, dodano ich obsługę w trybie plug & play (podłącz i pracuj)."

Jeronimo Barrera, wiceprezes ds. rozwoju produktów firmy Rockstar, podsumowując stwierdził: "Ogólnie rzecz biorąc, ludzie z Rockstar Leeds wykonali świetną robotę wykorzystując cały potencjał platformy PC, dzięki czemu wersja gry na komputer osobisty prezentuje się i działa fantastycznie, nawet przy minimalnych parametrach systemowych."

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7 / Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1 / Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 / OnLive dla komputerów PC lub Mac
Procesor dwurdzeniowy układ firmy Intel pracujący z częstotliwością 2,2 GHz / dwurdzeniowy układ firmy AMD pracujący z częstotliwością 2,4 GHz
RAM 2 GB do 8 GB
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 16 GB
  Napęd DVD
Karta dźwiękowa w pełni kompatybilna z DirectX 9

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Max Payne 3
Mass Effect 3
The Darkness II