Gry PC

 
 

 

Wydawca

SOE

Strona internetowa gry

Landmark

Gatunek

MMO

Data wydania

01-05-2014

Obsługiwane technologie

Opis

Landmark to gra typu MMO polegająca na tworzeniu świata, będąca aktualnie w fazie zamkniętej bety. Landmark pozwala Ci budować wszystko, co tylko sobie potrafisz wyobrazić. Oprócz samego budowania, gra będzie zawierać walki, survival i stopniowo generowany świat pod powierzchnią z niekończącą się zawartością i wiele więcej.

Dzięki najwyższej klasy narzędziom gry Landmark masz niespotykaną kontrolę nad swymi tworami. Dodatkowo, przy pomocy Player Studio będziesz mógł tworzyć własne przedmioty w grze i sprzedawać je za prawdziwe pieniądze w Landmark Showcase.

Przemierzaj ogromne światy gry Landmark i przejmuj tereny, tworząc materiały i wiele więcej. Zobacz co stworzyli znajomi gracze i pomóż im budować!

To Twoja szansa by wspomóc budowanie gry! Twórz sam lub w grupach, aby budować charakterystyczne obiekty. Przyłącz się do zawodów w budowaniu, Twoje budowle mogą stać się stałą częścią świata gry. Co więcej, wybrane projekty stworzone przez graczy staną się stałymi elementami świata gry EverQuest Next.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Elder Scrolls Online
End of Nations
AION