Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

LawBreakers

Gatunek

FPS
Online Multiplayer

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Pokonaj grawitację w grze LawBreakers dostępnej w modelu Early Access. Pomóż rozwijać i udoskonalać tę ciekawą grę FPS, w której nawet prawa fizyki mogą zostać złamane, prowadząc do rozwoju krwawej areny walk.

Rozwijaj szereg antybohaterów, by walczyć na tle nowego krajobrazu Ameryki. Dołącz do ekipy z Boss Key Productions podczas tworzenia tego tytułu w modelu Early Access dostępnym w serwisie Steam.

  • Early Access: Pomóż ekipie weteranów z Boss Key Productions tworzyć tę niesamowitą strzelankę, dzieląc się z nimi swoimi pomysłami i wrażeniami dzięki dostępnemu za pośrednictwem serwisu Steam programowi Early Access. Począwszy od czatu na żywo z zespołem programistów, po regularne aktualizacje treści, mapy grey box i wiele innych atrakcji - uczestnicy programu Early Access będą uczestniczyć w procesie tworzenia gry.
  • Drużyna zabójców: Rozkoszuj się symfonią przemocy, doskonaląc umiejętności wielu różnych antybohaterów, począwszy od Cronosa - mordercy, który przetrwał krzesło elektryczne w celi śmierci - po Axela - walczącego o sprawiedliwość agenta federalnego o burzliwej przeszłości. Niezależnie od tego, czy będziesz zabijał po stronie organizacji "Law", czy też w imię organizacji "Breaker", każdy będzie mógł zaspokoić swój apetyt na arenie, na której dominować będą tylko najlepsi gracze i najlepsze drużyny.
  • Zagrożenia z każdej strony: Ciesz się brutalną rozgrywką, która góruje wśród konkurencyjnych przedstawicieli gatunku FPS. Zmienna grawitacja, unikalne systemy ruchów i umiejętności z zakresu manipulowania grawitacją - to wszystko sprawia, że walka jest naprawdę trójwymiarowa. Zostań zabójcą surfującym na falach grawitacyjnych i niszcz swoich wrogów korzystając z różnego rodzaju ostrzy, dylatacji czasu, plecaków odrzutowych i wielu innych.
  • Tryby, które mają znaczenie: Walcz na śmierć i życie we wciągających trybach rozgrywki, które przenoszą ten gatunek gier na całkowicie nowy poziom. Grawitacyjny chaos w grze LawBreakers oraz innowacyjne tryby rozgrywki wieloosobowej sprawiają, że jest to naprawdę unikalna i wciągająca gra.
  • Świat przedstawiony na nowo: Odkryj Amerykę ukazaną wiele lat po globalnym kataklizmie sejsmicznym znanym jako "The Shattering", który na zawsze odmienił krajobraz ziemski, a nawet samą grawitację. Zanurz się w szalejącym konflikcie między organizacjami Law i Breakers, walcząc w kultowych lokacjach, takich jak wrzące oceany Santa Monica, zniszczony przez grawitację Wielki Kanion i niemal nierozpoznawalną górę Rushmore.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel Core 2 Duo
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm