Gry PC

 
 

 
Lord of the Rings: War in the North

Wydawca

Warner Bros.

Strona internetowa gry

Lord of the Rings: War in the North

Gatunek

RPG

Data wydania

25-11-2011

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Doświadcz wrażeń, jakie zagwarantuje Ci całkowicie nowa fabularna gra akcji oparta na trylogii "Władca Pierścieni", z rozgrywką online w trybie kooperacji dla trzech graczy, w stereoskopowej technologii NVIDIA 3D Vision.

Fabularna gra akcji, Władca Pierścieni: Wojna na Północy daje fanom Tolkienowskiej trylogii szansę na przemierzanie krain rozpoznawalnych z filmu i powieści, siejąc spustoszenie mieczem i magią, kształtując jednocześnie swojego bohatera w dowolny sposób.

Stworzona z myślą o pełnoletnich graczach Wojna na Północy jest pierwszym tytułem z serii Władca Pierścieni, ściśle powiązanym ze słynną filmową adaptacją, adresowanym do odbiorców, którzy docenią złożoną fabułę oraz jej przekaz i nie skoncentrują się jedynie na akcji.

Fabuła gry tocząca się równolegle z wydarzeniami ze wspomnianej wcześniej filmowej trylogii, opisuje Ludzi-Strażników, Elfów i Krasnoludów broniących Rivendell oraz wolnego ludu Eriadoru i Rhovanionu przed potężnym przeciwnikiem. W trybie pojedynczego gracza towarzyszy Ci dwóch kompanów sterowanych przy użyciu sztucznej inteligencji. Natomiast tryb online pozwala Ci przejść całą grę kooperując z dwójką przyjaciół, siekając i tnąc swoich wrogów oraz dzieląc się łupami składającymi się przede wszystkim z pieniędzy, które możesz wykorzystać na udoskonalenie wybranego przez siebie bohatera.

Co więcej, rozgrywkę możesz prowadzić od początku do końca w stereoskopowej technologii NVIDIA 3D Vision potęgując wrażenie zanurzenia w akcji gry, z wyskakującymi z ekranu elementami podczas bitew z trollami i innymi stworami żyjącymi w Śródziemiu.

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows Vista/XP/7
Procesor Intel Core 2 Duo 2,4 GHz lub AMD 64 X2 4400
Pamięć 2 GB pamięci RAM / 10 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna wydany w 2006 roku lub później układ GeForce 8600 albo Radeon HD 2600

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Mass Effect 3
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Star Wars™: The Old Republic™