Gry PC

 
 

 
Mad Max

Strona internetowa gry

Mad Max

Gatunek

Akcja

Data wydania

01-09-2015

PEGI 18

Obsługiwane technologie

Opis

Tytuł Mad Max oferuje utrzymany w post-apokaliptycznym klimacie otwarty świat gry, w którym samochód Maxa jest kluczem do przetrwania. Gracze wcielają się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika, który musi walczyć o przetrwanie na Pustkowiach, biorąc udział w naziemnych, opartych na zasadach fizyki walkach samochodów, mierząc się z dzikimi frakcjami rywalizującymi o dominację na Pustkowiu. Po kradzieży kultowego Interceptora, Max musi powierzyć swój los utalentowanemu, choć nieco osobliwemu mechanikowi samochodowemu o imieniu Chumbucket i zbudować niesamowity pojazd, nazywany przez Chumbucketa "Magnum Opus".

  • Wciel się w postać Mad Maxa – zostań kultowym, post-apokaliptycznym wojownikiem. Twórz ekwipunek i uzbrojenie Maxa oraz wykorzystuj połączenie walki w zwarciu, strzelanin i taktyki, by przetrwać. Kontynuuj legendę Maxa oraz popraw jego umiejętności, by stać się jeszcze groźniejszym. Gracze muszą zawierać sojusze, chcąc osiągnąć swój cel i zbudować "Magnum Opus".
  • Wciągające i dzikie Pustkowia – przemierzaj niebezpieczny i dynamiczny świat, mierząc się ze zdradliwym otoczeniem, nieprzyjaznymi warunkami pogodowymi oraz śmiertelnie niebezpiecznymi rabusiami.
  • Przetrwaj w otwartym świecie gry – utrzymanie się przy życiu nie będzie łatwe. Gracze będą rywalizować ze śmiertelnie niebezpiecznymi frakcjami w dziesiątkach niebezpiecznych misji pobocznych i questów w dynamicznym, otwartym świecie pełnym eksploracji.
  • Emocjonująca walka w pojazdach – daj się porwać dynamicznym walkom w pojazdach, eliminując wrogie samochody z pomocą bogatego i potężnego uzbrojenia. Walki są w całości oparte na zasadach fizyki, zatem każda potyczka jest inna.
  • Zbuduj maszynę doskonałą – aby przetrwać kolejny dzień, gracze projektują, personalizują i ulepszają swój pojazd - Magnum Opus - mając do wyboru różne podwozia i ulepszenia, takie jak broń, pancerz oraz silniki.
 

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny 64-bitowy: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Procesor Intel Core i5-650, 3,2 GHz lub AMD Phenom II X4 965, 3,4 Ghz
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660ti (2 GB pamięci lub więcej) lub Radeon HD 7870 (2 GB pamięci lub więcej)
DirectX wersja 11
Dysk twardy 32 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zalecane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy: Win 7 SP1, Win 8.1, Win 10
Procesor Intel Core i7-3770, 3,4 GHz lub AMD FX-8350, 4,0 GHz
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 760 (3 GB pamięci lub więcej) lub Radeon HD 7970 (3 GB pamięci lub więcej)
DirectX wersja 11
Dysk twardy 32 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm