Gry PC

 
 

 
Mass Effect: Andromeda

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer
RPG

Data wydania

23-03-2017

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Opis

Mass Effect: Andromeda przenosi Cię do galaktyki Andromedy, daleko poza Drogę Mleczną. Na wrogim terenie będziesz prowadził naszą walkę o nowy dom, gdzie to MY jesteśmy obcymi.

Graj jako Pionier – lider grupy badaczy wyszkolonych w wojsku – korzystając z zaawansowanych systemów rozwoju i personalizacji. To historia o kolejnym rozdziale dziejów ludzkości i Twoje wybory w trakcie gry będą miały ostateczny wpływ na nasze przetrwanie w galaktyce Andromedy.

W miarę poznawania tajemnic galaktyki Andromedy i gdy na Twoich barkach spoczywa nadzieja ludzkości, przyjdzie Ci zadać sobie pytanie... Jak daleko się posuniesz?

Kluczowe cechy

Uniwersum Mass Effect: Prowadź pierwszych ludzi w galaktyce Andromedy w desperackim poszukiwaniu nowego domu. W tym nowym rozdziale serii Mass Effect poznawaj i werbuj całkowicie nowe, interesujące postaci wmieszane w zakrojoną na szeroką skalę kosmiczną sagę, wypełnioną tajemnicami i galaktycznymi konfliktami.

Walcz o przetrwanie: Wraz ze swym oddziałem Pionierów walcz z przerażającymi wrogami i stworzeniami. Nowe dodatki, jak możliwość niszczenia otoczenia, skoki z wykorzystaniem silników odrzutowych nadające nowy wymiar starć w przestrzeni oraz nowe uzbrojenie i moce biotyczne sprawiają, że walka wciąga bardziej niż kiedykolwiek.

Rozwijaj swojego bohatera: Stwórz potężnego bohatera dzięki niezwykłej broni, mocy i technologii. Poprzez bardziej elastyczne drzewko rozwoju zdolności i broni możesz dostosować postać do własnego stylu gry, aby nie powstrzymali Cię nowi, nawet najpotężniejsi wrogowie.

Zbadaj nową galaktykę:Wyznacz swój własny kurs w niebezpiecznej nowej galaktyce. Rozwikłaj tajemnice galaktyki Andromedy, gdy będziesz poznawał wspaniałe obce światy w trakcie poszukiwań nowego domu dla ludzkości.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows 7+
Procesor Intel i5 3570
Pamięć 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna GeForce GTX 660

Zrzuty ekranowe

screenshot1.jpg screenshot1.jpg screenshot1.jpg screenshot1.jpg
 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm