Back

Lepsze gry

 
 

Better Games Bazujące na technologii NVIDIA komputery Media Center to nie tylko doskonała platforma do zabawy w świecie cyfrowych multimediów. To również perfekcyjnie dopracowana platforma do gier - na której z pewnością będziesz mógł grać w sposób, w jaki grać się powinno.

Odpowiedni sprzęt, by grać w najnowsze gry
Wielokrotnie nagradzane procesory serii GeForce 6, GeForce FX i GeForce FX Go oferują zaawansowane możliwości graficzne i najwyższą wydajność na rynku we wszystkich najnowszych grach, takich jak np. DOOM 3™ firmy id Software. Napędzane silnikiem NVIDIA® CineFX™ procesory GeForce umożliwiają projektantom gier tworzenie najbardziej realistycznych postaci i efektów środowiskowych o jakości zbliżonej do żywej natury, jakich nigdy dotąd nie doświadczano jeszcze na komputerach PC. Procesory serii GeForce 6 są jedynymi produktami obsługującymi w pełni specyfikację Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0, dzięki czemu możesz cieszyć się najnowszymi, najbardziej zaawansowanymi efektami specjalnymi przy niebywałej wydajności ich generowania - dokładnie w taki sposób, jak przewidzieli to projektanci gier.

Ujednolicona architektura sterowników NVIDIA ForceWare
Ujednolicona architektura sterowników NVIDIA ForceWare (Unified Driver Architecture - UDA) sprawia, że pojedyczny plik sterownika obsługuje wszystkie produkty oparte na technologii NVIDIA, zapewniając najwyższą możliwą kompatybilność, niezawodność i wydajność dla najnowszych gier i aplikacji na platformach Media Center.

"The Way it's Meant to be Played"
The Way it's Meant to be Played To nasze rozwiązania dodają mocy i niepowtarzalnego uroku najnowszym grom! Karty z procesorami NVIDIA zachwycającą grafiką o kinowej jakości obrazu i efektami wizualnymi niespotykanej klasy. Zapewne dlatego na całym świecie najlepsi gracze komputerowi wybierają platformę NVIDIA. Szukaj oznaczenia “The way it’s meant to be played™” na grach, komputerach Media Center i notebookach, abyś wreszcie mógł grać w sposób, w jaki grać się powinno.

NVIDIA - funkcjonalność w grach

  • Procesory graficzne GeForce serii 6, GeForce FX, GeForce FX Go
  • Obsługa DirectX 9.0 Shader Model 3.0
  • NVIDIA ForceWare UDA: Kompatybilność. Niezawodność. Wydajność.
  • "NVIDIA: The way it's meant to be played" 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn