Back

Lepsza wydajność

 
 

performance Oparte na technologii NVIDIA komputery Media Center oferują zapierającą dech w piersiach wydajność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz, by nadążyć za wzrastającymi potrzebami współczesnego cyfrowego świata.

Dedykowane rozwiązania sprzętowe
Oparte na technologii NVIDIA komputery Media Center wyposażone są w dedykowane rozwiązania sprzętowe obsługujące TV, odtwarzanie video i przetwarzanie grafiki. Poza zapewnieniem najwyższej jakości, dedykowane rozwiązania sprzętowe odciążają główny procesor systemowy od czasochłonnych obliczeń, umożliwiając wykonywanie innych zadań i zwiększając dzięki temu ogólną wydajność systemu.

Szybka sieć i komunikacja
Komputery Media Center oparte na płytach głównych NVIDIA nForce MCP z kartami sieciowymi NVIDIA Gigabit Ethernet oferują szybki dostęp do zasobów sieciowych i transfer plików w sieciach lokalnych. Ponadto, szybkie złącza USB 2.0 umożliwiają błyskawiczne przenoszenie zdjęć i filmów video z cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer bezpośrednio do komputera Media Center.

Zaawansowane bezpieczeństwo
Oparte na płytach głównych NVIDIA nForce komputery PC oferują wydajność i bezpieczeństwo, byś mógł nadążyć za wzrastającymi potrzebami współczesnego świata. Oparte na płytach głównych NVIDIA nForce komputery PC oferują zaawansowane funkcje zapory ogniowej (firewall), zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Technologia NVIDIA Firewall zabezpiecza komputer PC i zawarte na nim informacje przed atakami z zewnątrz i próbami nieautoryzowanego dostępu.

Ciągłe udoskonalenia oprogramowania
Oprócz zapewnienia zgodności z najnowszymi grami i aplikacjami, sterowniki NVIDIA ForceWare UDA są nieustannie optymalizowane i wzbogacane o nowe funkcje, tak abyś mógł wykorzystać maksimum możliwości swojego sprzętu teraz, jak również w przyszłości.

NVIDIA - funkcjonalność związana z wydajnością

  • Dedykowane rozwiązania sprzętowe obsługujące TV, video i grafikę
  • NVIDIA nForce: szybki interfejs sieciowy Gigabit Ethernet i złącza USB 2.0
  • NVIDIA nForce: technologia NVIDIA Firewall
  • NVIDIA® ForceWare™ UDA 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn