Gry PC

 
 

 
Mirror’s Edge™ Catalyst

Strona internetowa gry

Mirror’s Edge™ Catalyst

Gatunek

Akcja
Przygodowe

Data wydania

24-05-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 16

Opis

Tytuł Mirror's Edge Catalyst podnosi poprzeczkę dla przygodowych gier akcji, oferując płynną rozgrywkę widzianą z perspektywy pierwszej osoby. Gracze będą mogli poznać historię Faith walczącej o wolność w Mieście ze Szkła.

Podążaj śladami Faith, brawurowej "biegaczki" walczącej o wolność w Mieście ze Szkła. Choć z zewnątrz miasto wygląda na eleganckie i zaawansowane technologicznie, to skrywa ono straszliwą tajemnicę. Zbadaj każdy jego zakamarek - od przepięknie oświetlonych dachów najwyższych budynków, po mroczne tunele pod nimi. Miasto jest ogromne i nie ogranicza Cię w żadnym aspekcie, a Faith znajduje się w centrum tego wszystkiego. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, łącz ze sobą płynne ruchy Faith i jej zaawansowane umiejętności walki, wykorzystując elementy otoczenia, by zdemaskować spisek. Oto tytuł Mirror's Edge naszej generacji, który podnosi poprzeczkę dla przygodowych gier akcji.

KLUCZOWE CECHY

Widok z perspektywy pierwszej osoby - podejdź blisko do swoich wrogów. Poruszaj się swobodnie i wykorzystuj swoje umiejętności z zakresu sztuk walki oraz elementy otoczenia, by cieszyć się niespotykaną jakością rozgrywki.

Eksploruj Miasto ze Szkła - przemierzaj w swoim tempie piękne, zaawansowane technologicznie miasto i odblokuj wiele jego dzielnic. Biegaj swobodnie i badaj każdy zakamarek - od najwyższych szklanych wieżowców, po ukryte podziemne tunele.

Bądź świadkiem narodzin Faith - samodzielnie wychowująca się na marginesie totalitarnego społeczeństwa Faith znajduje schronienie w grupie zwanej Runners. Poznaj jej historię i weź udział w podróży, podczas której Faith stawi czoła opresji i stanie się "zapalnikiem", który raz na zawsze może odmienić Miasto ze Szkła.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm