Gry PC

 
 

 
Need For Speed

Strona internetowa gry

Need For Speed

Gatunek

Akcja
Online Multiplayer
Wyścigowe

Data wydania

15-03-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Opis

Odkryj nocny, otwarty świat miejskiej społeczności automaniaków w tej emocjonującej grze Need for Speed™ opartej na zasadzie Five Ways to Play (pięć sposobów prowadzenia rozgrywki). Kształtuj swoją własną, unikalną ścieżkę pełną połączonych ze sobą historii. Buduj swoją reputację i stań się ikoną.

Tytuł Need for Speed oferuje wszystko to, czego oczekiwali fani oraz elementy, z których słynie seria - bogate opcje modyfikacji aut, autentyczną miejską kulturę motoryzacyjną i wciągającą fabułę, rozgrywającą się w otwartym świecie.

Twoim "placem zabaw" jest miasto Ventura Bay. Od tras na wzgórzach z widokiem na miasto, po opanowane przez policję tereny miejskie z ciasnymi zakrętami - gdy inni idą spać, miasto budzi się do życia. To dom pięciu prawdziwych ikon motoryzacji, bohaterów współczesnej społeczności automaniaków. Będą Cię oni inspirować, mobilizować i testować. Buduj swoją reputację i zdobądź ich szacunek, by stać się prawdziwą ikoną.

Kluczowe cechy:

  • Odblokowane ograniczenia w zakresie częstotliwości generowania klatek: Podziwiaj olśniewający nocny świat miasta Ventura Bay bez ograniczeń w zakresie częstotliwości generowania klatek i w rozdzielczości 4K - wyłącznie na komputerach PC.
  • Obsługa kierownicy gamingowej i urządzeń peryferyjnych: Poczuj każdy detal trasy dzięki obsłudze wielu różnych kierownic gamingowych i urządzeń peryferyjnych firm Logitech, Thrustmaster i Fanatec.
  • "Żywa" gra: Darmowe aktualizacje pozwolą Ci w ramach wyzwania Eddiego stanąć do walki z najlepszymi zawodnikami na ulicach Ventura Bay. Będziesz mógł zdobyć Hoonicorna Kena Blocka i Diablo Morohoshi-Sana, a także doskonalić swoje umiejętności fotograficzne dzięki Snapshot Pro i wiele więcej.
  • Pięć ścieżek rozgrywki: Tytuł Need for Speed powraca, oferując Pięć ścieżek rozgrywki - prędkość, styl, tuning, ekipa i bezprawie. Połącz wszystkie ścieżki rozgrywki, aby przeżyć emocje, które może Ci dać tylko gra Need for Speed. Rozpędź się jak szaleniec na krętej drodze, siedząc z przyjaciółmi w swoim podrasowanym aucie i wykiwaj siedzących wam na ogonie gliniarzy.
  • Rozbudowane i realistyczne opcje personalizacji: Stwórz samochód, który odzwierciedla Twój charakter, dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji w zakresie wyglądu i osiągów. Weź na warsztat kultowe samochody, korzystaj z prawdziwych marek tuningowych, zwiększaj osiągi swoich pojazdów oraz personalizuj układ kierowniczy, wykorzystując również manualne skrzynie biegów. Podrasuj swój samochód i ruszaj na ulice miasta.
  • Fabuła: Pięć odrębnych, nakładających się na siebie historii inspirowanych kultowymi postaciami z prawdziwego świata - Magnus Walker, Ken Block, Nakai-San, Risky Devil i Morohoshi-San. Każdy wybór, każda sekunda, każda minuta napędza Twoją rozgrywkę i przybliża Cię do statusu ikony świata motoryzacji.
  • Miejskie środowisko w klimatach zachodniego wybrzeża: Nasz olśniewający nowy świat wykorzystuje możliwości naszego superdoładowanego silnika gry Frostbite™, by zaoferować bogate otwarte środowisko o niemal dwukrotnie większej powierzchni do jazdy, niż w przypadku gry Need for Speed Rivals.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm